oral seks yaparken eşimin midesi bulanıyor

Soru

Eşim oral yaparken midesi bulanıyor üstten uç kısmından bir iki dk yalıyor yeter mi diyor, üstelik genelde sürekli dışarıda da ayni en ufak bir şeyde midesi bulanıyor, öğürüyor. neden olabilir daha kolay olması için tadını değiştirmek için nutella falan sürsem alışmaz, geçmez mi acaba ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  yani bazı insanlar bazı şeyleri sevmez zorlamamak lazım özünde. lütfen nimeti oranıza buranıza sürmeye çalışmayın evet biliyorum bu da belki fetiş ama ben doğru bulmuyorum üzgünüm 😀 bu konuyu yine sadece konuşarak çözebilirsiniz yani sizin neler sevdiğinizi onun neler sevmediğini ancak bu yolla öğrenebilirsiniz. ilişki iki tarafın da bazı şeylerden fedakarlık yapmasıyla yürür öyle zorlamayla değil. belki o da sizi mutlu etmek için yapıyordur ama bunu yapmaktan hoşlanmıyordur. her neyse bütün dediklerim aynı kapıya çıkıyor size tavsiyem oturup bu konuyu da tıpkı diğer konular gibi etraflıca birbirinizi incitmeden nazikçe konuşmanız. sağlıklı günler dilerim 🙂

  • 8

   daha ne denilebilir ki, cinsellik sonuçta heyecan işi, zevk almıyorsa bunu yapmaktan heyecan duymuyorsa bunu yapmak o kişi için işkence olmaya kadar gider. evliliğin ve beraberliğin tadını kaçırmaktansa yapmamak çok daha iyi olabilir. hatta belki yapılacak her iki tarafında sevebileceği başka şeylerde bulunabilir..

 2. 6

  bazı insanlar hassas olabiliyor, benim bir arkadaşım var oda fazla huylu bir koku bile duysa hoşlanmadığı kaçıyor hemen. eşinizde hoşlanmıyorsa yapamıyorsa zorlamanın manası yok bu onu daha tiksindirecek nefret ettirecektir. sizi sevmediği bir şeyi yapmanız için zorlasalar iyi olurmu, aynı durumu karşındakiniz için düşünüp empati yapın sevmediği şeylerde ısrarcı olmayın.

 3. 3

  penisinizle oynanması sizin hoşunuza gidiyorsa eşiniz size masturbasyon yani handjob yapsın tabi kaydırıcı krem kullanmayı unutmayın

 4. 4

  selamlar, zaten oral seks yapmak herkese göre değil, birçok kişi oral yapmaktan hoşlanmaz, tiksinir ve öğürebilir, haliyle bu durum normaldir. eğer kişi bundan tiksinti duyuyorsa yapmak istemez, ancak bu konuda ısrarcı olmak kişiyi cinsel ilişkiden zevk almamasına ve soğumasına neden olur. anlaşılacağı üzere cinsellik kişilerin zevk alarak yaptıkları bir eylemdir. bu şekilde olursa haz alınır ve doyuma ulaşılır. en doğrusu her iki kişinin de sevebileceği şeyleri yapmaya çalışmaktır.

Bir cevap bırakın