sevgilim yatakta seks yaparken bile telefonda iş konuşuyor

Soru

2 yıldır tanışıyoruz, borsada alım satım işleri yapıyor. işleri çoğu zaman yoğun ya o arıyor yada onu arıyorlar dakikalarca konuşuyor. seks yapacağımız zaman bile telefonu kapatmıyor baş ucuna koyuyor, her an elinin altında tel çaldı mı 2. ye çalmadan hemen açıyor. diyelim ki seksin en güzel yerindeydik tel çalıyor pozisyon değiştiriyor, hemen işaret ediyor heyecan kaçmasın diyor, ya alta yatıyor ben üste çıkıyorum, yada ağzıma veriyor o konuşurken ona oral yapıyorum. tamam neyse yaparım sorun değil ama her seferinde böyle olunca artık cinsellik seks yapmak heyecan vermiyor, zevki kaçıyor dikkatim dağılıyor. evlenince nasıl olacak böyle bir ilişkiyi kaldıramam diye artık ayrılmayı düşünüyorum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    bazı iş gruplarında bu gibi sorunlar oluyor, erkeklerin işkolik olması ile ilgili değil aksine iş saatinin belirgin olmaması ile ilgili. normal bir iş olsa 8-10 saat çalışma düzeni olur ama kendi işi olunca 7×24 çalışma gibi bir durum söz konusu oluyor. böyle bir tempoya alışılınca iş arası hayat yaşanıyor. sevgilinizle bence konuşun bir düzen kurun, belirli bir saatten sonra telefonunu kapatsın, müşterilerinide bu düzene alıştırsın, belli bir geçiş süreci sonunda düzeni kurmuş olun. yoksa dediğiniz gibi düzensizlik sizi ve evliliği yıpratır dayanmazsınız. evlilik dediğin düzen ister.

  2. 8

    iş kolik bir erkekle zor, eğer kuralları varsa belki uymakta zorlanırsınız ama kuralları yoksa rast gele gelişine yaşıyor işle normal hayatı bi birine karıştırıyorsa o zaman düzensizlik sizi yıpratır. bu durum fırtınalaı havada dışarda ortada açıkta kalmaya benzer. bilmiyorum sanırım onunla konuşmanız bir çıkış aramanız lazım.

Bir cevap bırakın