kadınların doğru seks partneri seçme kriterleri nedir yada varmıdır

Soru

merhaba gençler ve daima genç kalanlar ben 38 yaşında bekar bir erkeğim 3 ay kadar süren bir evliliğim oldu sonrasında ayrıldık artık hayatım düzene girsin istiyorum onun için evlenmek istiyorum benim için güven önemli dürüstlük önemli fakat cinsellikte çok önemli kadınlar erkeğin cinsel yönden nasıl olmasını ister beklentileri nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. beklentiler kişiden kişiye göre değişir siz nasıl birini istediğiniz tam olarak kriterleriniz belli değil sanırım çünkü sorunuz genel olmuş ne diyeceğimi bilemedim

  2. doğru partner nedir ya, sex arkadaşımı arıyorsunuz yoksa evlenecek kadınmı ? birde siz ne aradığınnızı bilmiyor bize soruyorsanız bu daha garip bir durum. en doğrusu siz cinselliği bir kenara bırakıp karakteri fikirleri siz uyan birini aramanız. cinsel isteğe göre arayış yanlış bir yöntem. çünkü kadınların çoğu cinsellik istemiyor. eğer bu önemli kriter ise sizde cinsellik istemeyin bu sayede sorun çözlür. bu sayede birçok bayan bulursunuz.

  3. seks değilde, güven kriterine bakmak laızm. genellikle bir kadın yada ekek fazlaa seks konuşuyorsa karşındakinin gözünde güven kaybediyor. seks dediğin yatakta dört duvar arasında mahrem olur, onun dışında muhabbetinin geçmemesi lazım. eş arıyorsanız cinsel konulardan uzak durun, seks partneri arıyorsanız zaten her türlü belanızı bulurusunuz, çünkü iflah olanı göremdim, çevremde kim azıttıysa hep beter oldu. buda bir dip not olsun.

Bir cevap bırakın