eşimin sapıkça cinsel istekleri hiç bitmiyor

Soru

artık yoruldum 4 yıl dayandım daha fazla tahammül edemiyorum. zamanla geçer sakinleşir, yeni evlendik diye heyecanlı diye hadi rahatlasın diye cicim zamanlarımız, simdi yaşamazsak başka ne zaman yaşayacağız diye her şeye evet dedim yaptım. zaman geçiyor 1 tanede çocuğumuz oldu daha 3 aylık, ben sor durumdayım, sorunlu bir doğum yaptım bazen kanamam oluyor ama o sürekli kuduruk halde, sürekli aklı sekste fantezide. sonunda kızdım azıcık beni anla şu sapıkça düşüncelerini frenle kafanı topla dedim, deliye döndü demediği laf kalmadı. bu adamlara viagara varda tersi etki gösterecek sakinleştirecek bir şey yok mu ? hiç mi durulmayacak bu adam, el alemin kocası hiç böyle değil. bir tek bizimkisi kuduruk. ne desem ne yapsam bilemiyorum artık.

Cevaplar ( 3 )

  1. Kimse kimseyle zorla ilişkiye girmemeli. Ancak eşler arasında bu tarz yaşanan sıkıntılar için orta yol bulunmalı. Anlattığınız kadarıyla eşiniz düşüncesizce davranmış. Sağlık durumunuzu bildiği halde ilişkiye girmek için ısrar ediyor. Eğer vajinal ilişki yaşamak sizi zorluyorsa eşinizi oral ya da el yordamıyla tatmin edebilirsiniz. Anal ilişkiyi ise ben önermiyorum. Fakat eşinizin de orta yolu bulması lazım.

  2. bazı adamlar büyümüyor, uslanmıyor, yaşını başını almıyor, durulmuyor. en sonunda kadının canına tak ediyor, boşayıp geçiyor. sanki sizde de benzer bir durum var gibi. aslında bu aşamada eşinizle terapiste gitseniz iyi olacak, en azından uzman yardımı almak faydalı olabilir, düşüncelerinin eylemlerinin hatalı olduğunu fark etmesini sağlayabilir.

  3. sapık beklentileri ne sizden anal ilişki istemiyorsa, farklı erkek kız grupları değişik şeyler istemiyorsa normal cinsellik beklemesinin ne zararı var eşler birbirindem bekler bu normal tabi ki, bunda bir zarar yok tam aksine kocanız sisi sürekli arzuluyor ve size değer veriyor bu çok güzel bir şey bir sağlık sorununuz varsa yada iyi hissetmiyorsanız elle vesaire kocanızı boşaltabilirsiniz, karı koca birbirinin bu hallerine tahammül edemeyecekse birbirini tatmin etmeyecekse neden evleniyor ki

Bir cevap bırakın