sırf iyi seks yapıyor diye bir erkekle sevgili kalmak

Soru

selamlar, hayatımda bir erkek var ama onu hiç sevmiyorum. libidom şehvetim mantığımın önüne geçiyor, hatta kimi zaman ondan nefret bile ediyorum kendimi kullandırdığımı düşünüyorum. bir daha görüşmeyeceğim bitti bu yeter artık diye kendime rest çekiyorum. 3-5 gün sonra libidom tavan yapıyor deliriyorum sonra yine onunla buluşuyorum. ona karşı sevgi aşk evlilik falan hisler düşünceler yok. tamamen mesele cinsellikle ilgili, hiç iltifat etmez hediye almaz odunun teki ama lanet olsun çok iyi yapıyor. böyle olduğu için ben hem kendimden hem de ondan nefret ediyorum. benim libidoyu baskılamam kendimi kontrol etmem lazım, yoksa hep daha kötü şeyler yapacağım diye korkuyorum. bu nasıl olacak hiç bilmiyorum ?

Cevaplar ( 5 )

  1. sizi endişelendiriyor olan şey onun gibi seks yapan birisi bulamamak mı? evet ise buna neden olan etken uzun süre seks yapabilmesi ya da ön sevişmeyi iyi yapması ya da penis boyunun çok iyi olması mı bunları başka bir erkekte bulamamak mı sizi korkutuyor

  2. çok mantıksız, muhtemelen hazır düzen bozulmasın kafasından kaynaklanıyor. bu sebeple günü geçiştiriyorsun. lakin nereye kadar sonunda tüm bunların bir anlamı olmadığını anlayacaksın. şehvet cinsellik bir noktadan sonra bıktırıyor, soğumaya uzaklaşmaya isteksizleşmeye başlıyorsun. gecelik geçici şeyler yerine duygulara hitap eden bir şeyler aramaya başlıyorsun. duygusal boşluk denilen duruma düşünce kalbini o kadar kolay açmaya başlıyorsun ki insanlara, haliyle derin yaralar alıp yıkılıyorsun. ben bu konuyu sitede çok gördüm, herkes cinsel isteğini daha çok cinsellik yaşayarak tatmin edeceğini sanıyor lakin büyük yanılgı, çünkü susuzken su içmek gibi olmuyor, için cinselliğe hiç bir zaman kanmıyor hep daha fazlasını istiyorsun. zamanla daha fazla diye diye sapkınca düşücünceler peşine eylemler başlıyor. geçmişte kınadığın ahlaksızca gördüğün her şeyi kendin yapar oluyorsun. demek ki neymiş, cinsellik yaşayarak cinsel arzularını tatmin edemezmişsin, o halde tam tersini yapman ve kendini frenlemen lazım. baştan çok zor olacak senin için, ancak sabırlı olursan inatçı ve iradeli olursan, o zor eşiği aşınca göreceksin kontrolü ele almak kolaylaşıyor. en sor dönem yeni başladığın zamanlardır. diğer türlü hapla ilaçla şununla bununla kendini durduramazsın. bir tek seçenek irade kalıyor. insan olarak sana verilmiş olan iradeyi kullan.

  3. başıma gelmişliği var. sevgili değildim ama bir kız vardı, kendisini çok arzuluyordum ve bunu hep söylüyordum ki sevişiyorduk da. ona asla onu sevdiğimi söylemedim, asla gelecek vaat etmedim ve hep nazik davrandım. o da fazla iyi seviştiğimi söyleyip beni bırakamıyordu. sonra da kendisi çağırmış olsa bile her ilişki sonrası duygusal krize giriyor, bana demediğini bırakmıyordu. işin garibi o kendini mağdur görürken ben suçsuz hissediyordum.

  4. sevgili olmak sadece iyi seks yapabilmekle alakallı bir durum değildir bence çok yanlış bir algı

  5. bu yaşadığınız bence çok güzel birşey ve yaşadığınızı yaşamak isteyecek çok kişi vardır. tensel uyumu sorunsuz yaşıyorsunuz.

Bir cevap bırakın