şeker hastası olan erkeğin penisi kalkar mi

Soru

mrb, ben 44 yaşında erkeğim ve yıllardır diyabet hastasıyım. gençlik dönemlerinde azda olsa sorunlar oluyordu ama bir şekilde bunları aşıyordum. ancak son 5 yıldır bu sorunlar iyice arttı, peniste tam sertleşme olmuyor, canım cinsellik seks yapmak istese de penis yine tam sertleşmiyor yumuşak kalıyor. birçok doktora gittim, sebebi hep diyabet. kişinin bünyesine göre değişken olabilir diyorlar. ikinci evliliğimi yapma arifesindeyim, sevgilim cinsellik istiyor ama tam bir cinsel birleşme gerçekleştiremiyorum. değişik bitkisel ürünler denedim, en son aldığım yerdeki adam ben bu işi 40 yıldır yapıyorum, ileri diyabet sorunu olan erkeklerin penisi sonunda kalkmaz oluyor, tam sertleşmiyor, sertleşse de uzun sürmüyor yada her zaman olmuyor boşuna zorlama kendini, maalesef çok bir çözüm yok buna. eskiden senin gibi müşterilerim vardır yıllarca uğraştılar çözüm bulamadılar sonunda yoruldular vaz geçtiler diyor. gerçekten bu duruma kesin bir çare yok mu ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    çok detaylı araştırmadım ama senin anlattığına benzer bir durumda olan arkadaşım var, oda senin gibi şeker hastası ve sertleşme sorunları yaşıyor. doktor kontrolünde viagra benzeri ürünler kullanıyor. yine tam olmuyor ama hiç yoktansa biraz olsun destekliyor işimi görüyorum diyor. lakin yaş ilerledikçe sanıyorum oda senin gibi ileri derece problemler yaşamaya başlayacak. bildiğim kesin bir çözüm tedavi yok. üzücü bir durum. yine farklı birkisel tabanlı ürünleri de dene belki bazıları bir miktar fayda sağlayabilir.

  2. 2

    mutluluk çubuğu ameliyatı var sertleşme sorunu yaşayan hastalar için yumurtaların oraya pompa gibi birşey yerleştiriyolar ona basınca penis ereksiyon oluyor sanırım tek çare bu

Bir cevap bırakın