erkeğin testislerini emmek mi daha çok zevk verir yoksa penisini mi

Soru

sevgilimle ara sıra bayağı bir yakınlaştığımız oluyor öpüşüyoruz birbirimizin erojen bölgelerine dokunuyoruz falan… sevgilim oral yapmamı istiyor ben nasıl yapacağımı bilmiyorum peki erkek daha çok penisinin yalanmasından mı yoksa testislerinin yalanmasından hoşlanır

Cevaplar ( 5 )

  1. bence o penisi ağzına al gırtlağına kadar sok ileri geri yap boşalınca hepsini bi güzel yut testis emmeyi boşver

  2. emmeli gömmeli nasıl zevkli olur bilinmez bunu sevgiline sorman gerkmezmi. sonuçta zevkler tartışılmaz o nasıl zevk alır bilemeyiz. bence sen klasik yöntemlerle başla baktın hoşuna gidiyor daha değişik şeylerde denersin.

  3. selamlar, zevkler kesin değildir şu şekilde en iyisi olur en zevklisi olur demek zor. kişiden kişiye göre değişkendir. kimisi öyle seviyorken kimisi daha farklı şekilde seviyor olabilir. bu sebeple bunu anlamanın en iyi yöntemi yaşayıp deneyimleyip kişini tepkilerine göre bunu görmektir. lakin testisler penise göre daha duyarsızdır. peniste daha çok sinir ucu olduğu için muhtemel daha fazla zevk alması olasıdır.

  4. İkisinin de yalanması hoşumuza gider tabi ki.Ama testisin yalanması sonucu alınan zevk ile penisin yalanması kadar zevk vermez.Bu benim kendi düşüncem.

Bir cevap bırakın