prezervatife boşaldıktan sonra ilişkiye devam edilirmi

Soru

slm arkadaşlar, çok uzatmadan kısa bir soru sormak istiyorum. nişanlımla cinsellik yaşadık, yanlız elimde sadece bir tane prezervatif vardı taktıktan sonra ilişkiye başladık ama 1 dk olmadan boşaldım. sonra ikinciye devam ettim normalde ilkinde erken boşalıyorum. yani prezervatifi çıkarmadan içinde sperm varken ilişkiye devam ettim ikinci defa boşalana kadar. prezervatifi çıkarırken içinde sanki az sperm kalmıştı birde beyaz beyaz köpük gibi olmuştu. bu şekilde ilişkiye devam etmek zararlı mı, gebelik gibi bir durum olurmu vajinaya sperm gitmişmidir ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 7

  yaptığın hareket tamamen yanlış, öncelikle şunu bil ki erken boşalma sorunun var. şimdi gençsin kendini ikinciye zorluyorsun ama gelecekte ikiniciyi yapamaz olacaksın. hem ikinciye zorladığın için ilişkiden tam manası ile haz alamıyorsun zevkin yüzde 80i kaçmış oluyor sen sadece sok çıkar yapıyorsun bundan bir tat almıyorsun. prezervatifin içi dolu iken devam etmek prezervatifin çabuk aşınmasına ve delinmesine sebep olur hiç anlamadan kolayca delinir içinde biriken tüm sperm vajinaya gider gebelik garanti olur. dellinmese bile ilişki esnasında prezervatifteki baskı sonucu içindeki sperm üst taraflardan azar azar sızar ve vajina içine akar vajina sıvısı ile karışır beyaz köpük olur bu da gebelik riskini zirve yaptırır.

  • 6

   bir şey sorucam bende böyle bir durum yaşadım 3 kondom değiştirdim her değiştirirken sildim yıkadım ve yenisi taktım. daha sonrasında her birine su doldurdum hiçbirinde delinme su akıntısı yoktu. partnerimde vajinasını yıkadı. herhangi bi gebelik söz konusu olabilir mi ?

  • 3

   @yok iyide madem iyice korundın her şeye dikkat ettin ne diye o halde gebelik olmasından korkuyorsun. korkuyorsan varsa bir hatan zaten gebe kalır. kendinden eminsen doğru düzgün korunduysan o zaman korkacak bişi yoktur.

 2. 6

  prezervatif ilişkinin başında takılır, boşalma olunca ilişkiye devam edilmez dikkatlice çıkartılıp çöpe atılır. bu şekilde yaparsanız korunma konusunda sorun yaşamazsınız. aksi takdirde ilişkiye davam etmeye çalışırsanız prezervatif kullanmanızın anlamı kalmaz yine nişanlınız gebe kalabilir.

 3. 3

  Normal masturbasyon yaparken de böyle erken boşalıyomusun peki

  • 4

   evet genellikle ilk posta hemen çabuk geliyor. asıl sonraki posta uzun sürüyor.

 4. 3

  prezervatif bayan gebe kalmasın diye korunmak içni kullanılıyor, siz bu şekilde yanlış kullanırsanız zaten gebe kalır. o sebeple boşuna hiç kullanmayın bence 🙂 birde erken boşalma sorunu varsa bunun için boşalma denetimini kazanmaya yönelik kendi kendinize antrenman yapmanız gerekli. yoksa gelecekte çok fena madara olursunuz. 1-2-3-5-10-20 defa en sonunda artık eşiniz ne biçim erkeksin der isyan eder kabinde sizi hayatından çıkartır kendini mutlu edebilecek erkekliği güçlü bir adam bulur. erken boşalma sorunundan ivedi kurtulmanız lazım.

 5. 5

  Boşaldığın zaman Cıkarıp atacaksın yoksa delinir dökülür içeri

 6. 6

  Kesinlikle devam edilmemeli sizin açınızdan cok cok zararlı , koruyucu ulkemizde pahalı ancak saglık sorununuz olusursa cpk daha kötu

Bir cevap bırakın