bir kere boşaldıktan sonra diğer boşalma için ne kadar beklenmeli

Soru

ikinci evliliğimi yaptım 37 yaşındayım eşim benden 9 yaş küçük. ilişkim kısa sürüyor ben boşalıyorum ama o tatmin olamıyor devam etmemi istiyor. bu sefer 2. defa yapamıyorum hem sertleşmiyor hem zevk alamıyorum. biraz dinleneyim diyorum daha sonra heyecanım kaçtı deyip duşa gidiyor. neden olmuyor ne kadar süre beklemem lazım tekrar ilişki için ? bu bekleme süresini azaltacak takviye falan var mıdır ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  yaş olmuş 37 artık o eski günlerinizden eser kalmamış ama siz hala eskisi gibi olmak istiyorsunuz, insan gençleşmez, zaman geriye doğru gitmez. bu sebeple artık yeni düzene ayak uydurmaya çalışın. erken boşalma gençlikte ne ise yaş ilerlesede aynı sorun baki kalır değişmez. belki gençken çok der etmezsiniz, boş ver der geçersiniz ama yaş ilerledimi ciddi ilişkiler önem kazanmaya başalyınca öylebir başınıza bela olur öyle bir kapana kısılırsınız, gay olcaksın arkadan yaptıracaksın erken boşalman geçecek deseler razı olacak duruma gelirsin. o yüzden genç olup erken boşalma sorunu olanlar varsa onlar geç kalmadan şimdiden kendilerini geliştirmeye bu sorundan kurutlmak için antrenman yapmaya başalasınlar diye tavsiye ederim. sizin için geç olmuşmudur bilemiyorum ama yıllarca kazanılmış kötü bir alışkanlığı yıkmanız yeniden inşaa etmeniz epey zor olacaktır bu kesin gerçek. tabi azim istek çaba kararlı olmak çok önemli eğer istediğinizi almak konusunda ısrarcı biri iseniz tam bir adam olacağım diyorsanız elbet sizde başarabilirsiniz. anlyacağınız asıl mesele beklemek değil erken boşalmamak, 2.-3.-4. diye uğraşmamak.

  • 5

   malesef bu konuda @sissy-m haklı. olay beklemek değil, ne kadar beklerseniz bekleyin sizin erken boşaldığınız eşinize karşı yetersiz kaldığınız gerçeğini değiştirmiyor. öenmli olan seksi kaç defa yaptığın değil, ne kadar süre yaptığındır. 1 kere yap en azından 15 dk sürdür. yoksa 3 dakika süreyle 5 kere yaparım yanlış hatalı bir düşünce.

 2. 1

  kardeş herkes ilaç milaç der sana ama ben zihin kontrolü diyorum sex esnasında odaklanmayı öğren buna ek olarak da sex oyunları ile destekle hızlı girip cikarken boşalmadan bir anda yavaşla icerden çıkma on sevişmeye yönel 2 3 dk boşalmak isteği gidiyor sonra yine devam pompaya bu şekilde 35 40 dk devam edebilirsiniz hatun kendi der yeter çık artık diye burda detaylı anlatım kabul görür mü bilmiyorum ama her şey bence kafada bitiyor emin ol

 3. 2

  slm eyer evliysen geceler senin bekle dinlen dinlen yap kadının okey derse tabi. yok sevgili yada eskort la yapican 2, 3, 5 yapacam diyorsan takviye cinsel ürünler var. en güzeli uzun bir sex sevişin kadının her yeriyle sevişin sevişmek hayattır. ama öyle zevk alarak zevk yaşatarak

Bir cevap bırakın