boşaldıktan sonra erekte olamamak

Soru

merhaba, kocamla ilişkiye girdiğimizde tam ritim tutturuyoruz zevk almaya başlıyorum, bir anda boşalacağım deyip çıkıyor. boşaldıktan sonra hadi devam edelim diyorum, ben bittim diyor. her seferinde aynı sorun, ben yarım kalıyorum. niye böyle oluyor tekrar erekte olamıyor, boşaldıktan sonra ilişkiyi devam ettirse sorun yok ama olmuyor yapamıyor ? bunun için ne kullanması lazım ?  yardım lütfen.

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  burada önemli olan sizin eşinizi yönlendirmeniz çok önemli. iletişim olmazsa olmaz,önce hafif tempo da penetrasyon olabilir, zevk artınca boşalmamak için soğuması gerekir eşinizin bir bakıma “dur kalk” yapması gerekir, heyecanını kontrol etmesi iyi olur, hafif tempo da olduğu sürece kontrol daha kolay olabilir. tempoyu hafif tutmak süreyi uzatır, sizin orgazm olmaya başladığınız da eşine geliyorum demeniz yeterli, eşinizin de sizle boşalması yüksek ihtimal, belki aynı anda bile boşalabilirsiniz. (tamamen kendi görüşüm)

 2. 3

  boşaldıktan sonra penis ereksiyonunu sonlandırır. bu zaten işin fizyolojisi. sizin eşinizde erken boşalma sorunu var. eğer yeni evliyseniz zamanla düzelmesi gerekiyor. bu süre altı ayı bulabiliyormuş. bununla birlikte eğer ki eşiniz sizden önce boşalmışsa sizin de orgazma ulaşabilmeniz için onu yönlendirebilirsiniz. oral veya el yordamıyla sizi rahatlatabilir. bunu kendi aranızda konuşmanız lazım.

 3. 7

  erken boşalma sorunu var adamın, bu sebeple erkenden işi bitiyor. erkekler kadınlar gibi değil, boşalma sonrası vücut rahatlar kaslar gevşer, haliyle penis ereksiyonunu kaybeder. buradan anlamanız gereken, erkeğin en verimli seks düzeni ilişkiye başlayıp uzun bir süre sürdürüp kadından sonra sonunda boşalarak ilişkiyi bitirmektir. ikinci defa üçüncü defa seks yapma diye bir saçmalık yok. onu uyduranlar sekste başarısız erken boşalan erkekler, kendi başarısızlıklarını gizleme çabasıdan başka bir şey değil.

 4. 3

  on sevişmeyin uzat, komutayı ele al boşalacak zaman içinden çıkar ve dil ile el ile seni hazırlamaya devam etsin

 5. 2

  prezervatif bunun için diye düşünüyorum gerçi son zamanlarda aldı başını gitti fiyatlar ama prezervatif ile hem boşalır hemde devam eder sizi boşaltır

 6. 4

  merhaba öncelikle belirteyim çok üzüldüm sizin adınıza. ama sex yaparken vajinanızı yalamasını isteye bilirsiniz. madem dayanamıyor. bunu önce yapmasını deneyin. yada sevişirken sizinle elleriyle yapabilir. yok olmaz dersen. epimenyum ürün alın ve bol su en az uç bardak kadar içsin o zaman 1 değil 2 yada 3 kez boşaltır penis hep hazırda bekler o isterse benim kurtarıcım epimedyum. geciktirici sprey zevk alımını etkiliyor azaltıyor.

Bir cevap bırakın