erkeklerin ilk gece yorumları erkekler nasıl daha çok performans yükseltebilir soruyor

Soru

Ben ve nişanlım birbirimizi çok seviyoruz ama nişanlım ilk gececinin çok muhteşem olacağını düşünüyor. arada bir beni heyecanlandırmak için ilk gece bana ne yapacaksın diye soruyor. bende esprili yanıtlarla kaçamak cenaplar verip konuyu geçiştiriyorum. aksine nişanlımın değil benim ilk gece endişem var. o ilk gece ile ilgili fantezileri anlatıp çıtayı yükselttikçe bende tam tersine o kadar çekiniyor gibiyim. çevremde çok fazla bunları konuşabileceğim insan yok. yakın arkadaşım geçen sene evlenmişti ben biraz korkuyorum ilk geceden dedim, korkacak bir şey yok biz ilk gece sabaha kadar yapmadığımızı bırakmadık sabahta kalkamadık tüm gün uyuduk, hatta gençler gece çok çalışmışlar odadan çıkamıyorlar diye laf atmışlardı diyor. ben daha beter panik oluyorum, acaba hap ilaç takviye falan mı kullansam. ilk gece neler yaşanıyor başarısız olmamak için önerileriniz var mı, performans arttırmak için bitkisel ürünler iyi midir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Kafanızı rahat ve stressiz bir ortamda olaya yaklaşın hiç bir sorun cikmaz

 2. 4

  bu kafa ile gerilim yükseliyor bu gergin haldede stres sebebi ile ne kullanırsanız kullanın hiç biri işe yaramaz başarısız olursunuz. dolayısı ile ilk kural sakin kalmak panik yapmamak. sonrasında şefkatli davranmak, zorlayıcı isteklerden kaçınmak. gerisinide akışına bırakır kendiliğinden gelecektir. ama siz olumlu geleceğini düşünüyorsanız giriş seviyesi bitkisel tabanlı bir ilaç alıp kullanabilisiniz.

 3. 3

  Farklı pozisyonlar deneyin daha muhteşem olur zevk alırsınız

  • 4

   hayatım daha ilk geceden farklı posizyon olmaz, ilk gece hem kadının hem erkeğin bir birinden çekindiği bazı şeyleri yeni yeni keşfettiği gecedir. çoğunlukla sıradan sakin olmalıdır ki bir sonraki gecelerde daha istikrarlı bir ilişki sürdürsünler.

 4. 3

  bu kadar düşünmeyi bırak, altı üstü seks işte birkaç dakika sürecek işin bitecek, yıllara düşünmene gerek yok. sorun varsa al birkaç tane destek hapı yoluna bak. fazla düşünmek kafayı bozmana sebep olur.

 5. 6

  Bence ilk gece tamamen erkek herşeyini partnerine göre ayarlıyacak. Eğer en ufak bir şeyden etkilenir, korkarsa hayatı boyunca sexs den zevk alamaz ve soğur. Gerekirse ilk gece beraber olmayın. Ten uyumu uzu ölçün. Birbirinizi tanıyın. Ve ömür boyu sexs den zevk alın.

Bir cevap bırakın