prezervatif kullanarak boşaldıktan sonra sekse devam etmek

Soru

Şimdi condomu taktık, condom takılıyken ben boşladım diyelim. Partnerim hala boşalmadi. Penis inmeden devam etsem, Partnerim boşalana kadar. Acaba ereksiyonum da devam eder mi ki. Deneyen var mı bunu yani.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    merhaba, prezervatif takmak bir noktada erken boşalmayı biraz durdurabilir, çünkü arada tampon görevi görerek alınan hazzı azaltır, bu sayede biraz zaman kazandırabilir. diğer işlevi ise gebeliği önlemektir. eğer boşalıp ilişkiye devam etmeye çalışırsanız prezervatif içindeki yeterince tuzlu olan spermler prezervatifin oluştuğu kauçuk-lateks maddesinin yavaş yavaş çözülmesine neden olarak kayganlığını azaltır ve sonucunda siz devam etmeye çalışırken prezervatif siz anlamadan pat diye delinebilir. sonuç beklenmedik gebelik. diğer bir olumsuzluk oluşturan faktör ise penis boşalmadan sonra ereksiyon kaybeder, yavaş yavaş söner, kaslar gevşer sinirler alınan hazzın iletiminde daha pasif davranırlar. bu olunca peniste hiç kaybı ve haz kaybı olur, ikinciye ereksiyon olmak, ereksiyonu uzun süre korumak zorlaşır, fazla efor sarf etmenize neden olur, birde prezervatif daha da sürtünme hissini azalttığı için cinsellik hiç tat vermez bir an bırakmak isteyebilirsiniz. anlayacağınız partnerinize karşı görev yapmaya çalışırsınız. sürekli böyle giderse ilerleyen donemde cinsel iticilik ve isteksizlik olur. seksi yapılması gerektiği gibi yapın. şöyle ki ütüyü önce yapar sonra fişe takarsanız ütü geç ısınır sizin de o zamana kadar yaptığınız tüm iş boşa gider çünkü ütü sıcak olmadığı hiç bir şey ütülenmez. kadınlarda ütü gibidir yavaş yavaş ısınır. önce ütüyü fişe tak ısınsın sonra ütüle, işin bitince çek fişi bitir işi. vay slogan gibi oldu, anlayana !

  2. 1

    Harika cevap teşekkür ediyorum hocam

  3. 6

    olabilir bazen ama bune sen test edeceksin deneye deneye. belki ilişkiden önce ilaç alırsan bu normal devam edersin. zaten illede penisle bu yapmana gerek yok oral devam edersin yani kadınin vajinasını yalayarak sahada zevk alır. bu durumda sende riske girmezsin

Bir cevap bırakın