penisimin kalıbını çıkarıp dildo yaptırıp sevgilime hediye etmek istiyorum

Soru

yurtdışında çalışıyorum maalesef 3 ayda bir sevgilimle görüşebiliyorum sevgilime çılgınlık olsun diye penisimin kalıbını çıkarıp sevgilime hediye vermek istiyorum pensimi nasıl kopyalayabilirim

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    merhaba, birçok kişi sizin gibi yurt dışında ekmeğinin peşinde. hal böyle olunca sizin dediğiniz gibi geride bıraktıkları kişilerle görüşmeleri zorlaşıyor. hele ki birde burada kalan kişiler cinsel olarak isteklilerse ne yapsınlar nasıl dayansınlar. tabi sizin gibi düşünüp sevgililerine benzer hediyeler alanlar hayli çok oluyor. değişik cinsel oyuncaklar, farklı kıyafetler ve sürprizlerle sevdikleri kişileri mutlu etmek için uğraşıyorlar. birde tabi sizin dediğiniz türde ilginç hediyeler var. genellikle yurt dışından gelen ürünler. lakin bu ürünler arasında ucuz kalitesiz ve zararlı kimyasallar içerenler var. normalde medikal yada vücuda toksik olmayan silikonlar kullanılması gerekir. ancak ucuz kalitesiz çakma diye tabir edilen kopya ürünlerden kaçınmak lazım, iyisini internette araştırma yaparak bulabilirsiniz. kaliteli markalı bir ürün aldığınızı var sayarak söyle anlatabiliriz. büyük bir tüp içinden iki farklı tüpte silikon, aktivatör ve kalıp ayırıcı krem çıkıyor. birincisi kalıp silikonu ikincisi dildo olarak kullanılacak silikon. önce yağlayıcı kremin yarısı ile penisinizi köküne kadar yağlayın. sonra kalıp silikonunu açıp içine aktivatörden ne kadar katılacaksa okuyup ona göre damlatıp karıştırın. çok bekletmeden büyük tüp içine hazırladığınız silikonu doldurun. ereksiyon halindeki penisinizi bu büyük tüp içindeki silikona sokun ve bu şekilde 3-5 dk bekleyin. bu az önceki karıştırma dökme işlemlerini çabuk yapın ki silikon çabuk donar. silikon donunca yavaşça penisinizi tüpten çıkarın göreceksiniz ki tüp içindeki silikon penisinizin kalıbını çıkarmış. sonra krem ile kalıbın içini yağlayın ve diğer dildo silikonunu alın içine aktivatörünü döküp yine karıştırın devamında büyük tüpte penis kalıbını çıkardığınız yere dökün. bunun iyice kuruması 1 saat sürebilir. bekleyin sonra dikkatlice büyük tüpü parçalayarak döktüğünüz dildoyu çıkarın. çıkarınca bu şekilde 1 gün daha bekletin iyice sertleşsin. devamında kullanıma hazır. kendi penis şeklinizden dildo. anlatınca karmaşık gelebilir internette clone penis diye aratırsanız yapım videolarına ve bu tip ürünlere ulaşabilrsiniz.

  2. 2

    Bir adet 3d yazıcı kullanarak istediğinizi üretebilirsiniz. Umarım satın alınmayıp üretilmeye değer bir ürün çıkarabilirsiniz.

Bir cevap bırakın