peniste oluşan gri renkli yara benzeri kitle

Soru

penisimde boru şeklinde yara tarzı bisey var gri renkte sanki tünel gibi ve sert iki tarafı delik bazen acıtıp kaşınıyor bilgisi olan cevap verebilir mi ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  anlattığınız şeyleri anlaması zor, sanırım basit bir yaradan bahsetmiyorsunuz. haliyle burdan size detaylı işe yarar bir cevap verebilecek birinin çıkacağını sanmıyorum. bunun için ya üroloji doktoruna gidin. eğer ciltle ilgili bir şeyse o zaman sizi dermatolojiye gönderir. hatta tümor yada kansert tipi doku bozukluğu gibi şüpheler varsa o zaman patolojiye yönlendirir.

 2. 3

  eğer sert ve zorlayıcı bir ilişki/mastürbasyon yapmışsanız bir ihtimal zorlamaya bağlı yumuşak doku bozukluğu olabilir. @extory_3131 de dediği gibi önce üroloji servisine gösterin o sizi yönlendirsin.

 3. 2

  böyle gri renkte boru tarzında ucu tıkalı dıs tabaka sert sabunla masturabasyon çok yapıyordum ondan kaynıklı olabilirmi

  • 3

   bişi dicem burda yenimisin hiç araştırmadınmi sabunla şampuan la yada temizlik malzemeleri ile yapmaaaaa diye bağırıyor herkes zeytinyağı alovera jeli yada kayganlaştirici kullan. penisinde olan hakkında hiçbir bilgim yok aciln tıbbi destek almalisin yoksa sonuçları kötü olabilir yeterince açıklayıcı olmuştur umarım

Bir cevap bırakın