Penisimi yalamak istiyorum ama sadece dilimi değdirebiliyorum

Soru

Merhaba internette kendi penislerini yalayanların videolarını gördüm bende deniyorum fakat sadece baş kısmına dilimi değdirebiliyorum o da çok zor oluyor penisimin tadını merak ediyorum nasıl yalayacağım penisimi

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  merhaba, internette viral video ile başlayıp herkesin ilgisini çekip merak uyandıran kendi penisini yalama efsanesini fiziksel olarak yapması zordur. daha çok esnek yada esneme benzeri sporlar yapan kişilerin bunu yapması daha mümkündür. yaşı genç bireylerin yapabilmesi daha muhtemel. yetişemiyor olmanız yeterince omurganızın esneyemiyor olmasından kaynaklanır. tam olarak yetişip bunu gerçekleştirmek için bir süre bu tip esneme hareketlerini egzersizlerle çalışmanız gerekir. yaş ilerledikçe omurga ve kemikler arasındaki bağ dokuları esnekliğini yitirdikçe bu hareketi yapmak imkânsızlaşır. açıkçası uğraşmayı gerektirecek bir hareket değil. baş altta ters kıvrılma yöntemi ile kendinize cim cif yapın merakınız geçmiş olur.

 2. 1

  ya bunun nesinden zevk alıyorsun neden yapıyorsunuz ki böyle amaç nedir ne ayakasınız siz ya

 3. 3

  ya arkadaslar ben azdım bılmıyorum ne oldu kendı penısımı yaladım sonra bosaldım agzıma cok kotuyum bılmıyorum ne oldu bana..

  • 3

   delirdin herhalde erkek adam hiç böyle şeyler yaparmı. mastürbasyon ypamaktan porno izlemekten sapıtmışsın galiba. bu kötü şeyleri tek etmen lazım. yolun yol değil.

 4. 3

  ben de merak ediyordum yalamayı nasıl bir şey diye öyle meraktan olsa denemek isterim

 5. 1

  kendisine oral yapabilen bir adam var lakin vücudunun esnek olmasından dolayı değil, adam kendisine oral yapabilmek için 2 kaburga kemiğini aldırmış.

Bir cevap bırakın