çok azıyorum ne yapmaliyim

Soru

selam benim 4 aydır sevgilim var. onunla buluşunca çok azıyorum, eve gelince 2-3 kere mastürbasyon yapıyorum. hatta gün içinde sürekli aklıma geliyor cinsel şeylerin hayalini kuruyorum. işime yapacaklarıma odaklanamıyorum sürekli aklımda azdırıcı şeyler oluyor dayanamayıp yine mast yapıyorum. durup dururken Çok azıyorum ne yapmalıyım, bu azgınlığı azaltmanın bir yolu yok mu ? kendimi artık sapık gibi hissediyorum ? öncesinde bu kadar değildi mast yapıyordum ama haftada 1 kere belki. şimdi haftada 20 kere falan oluyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    ya gerçekten azaltmaya yada bırakmaya çalışın çok fazla masturbasyon yapiyorsunuz bunun size zararı çok fazla olur hele kuru bir şekildeyse daha zararı 2+ kat daha olur öncellikle bu siteyi biraz araştırın fazla masturbasyonun zararı olan kişileri biraz bak o yazılar sana korku verebilir bu korkuda senin masturbasyon yapmanı engelleyebilir ikinci yöntem olarakta dininle ilgili uğraşırsan kafan o tarafa kaymamaya çalışır bi bu geldi aklıma başka olarakta meditasyon yapmak

  2. 2

    çünkü sürekli kafanda cinsellik var seks var, bunları kuruyorsun bunları hayal ediyorsun, tavşanlar gibi sürekli seks yapmak istiyorsun. artık ahlaki erdemleri kaybetmiş kafayı cinsellikle sıyırmışsın. bu mesele burda kalmaz eğer bir an önce kendine çeki düzen vermezsen gelecekte pişman olacağın iğrenç işler yapabilirsin. şöyle bir siteyi oku fazla azanlar nasıl sapıtmış başlarına ne belalar gelmiş.

Bir cevap bırakın