kız arkadaşımla cinsel ilişki esnasında ereksiyon olamıyorum

Soru

Herkese merhaba ben 30 gündür kız arkadaşımla her gün günde ortalama 2 kere cinsel ilişkiye giriyorduk ama son 2 gündür ön sevişmede ve sex anında penisim sertleşmiyor nedeni ne olabilir ? Düzelir mi beklemeli miyim ? Yoksa anormal mi ? Lütfen yardımcı olun ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  başkan, motoru aşırı yüksek devirde çevirmekten yataklar sarmış pistonlar çakılmış krank mili kopmuş. motorun rektefiyeye gitmesi lazım anlıcan iş bitmiş. sana kimse demedi mi aşırı yaparsan erkeklik biter, penis kalkmaz diye. artık sürekli sorun her an kıza rezil olacağım madara olacağım diye korkuyla yaşamak zorunda kalacaksın. çok fena bir durum umarım geçer.

 2. 2

  aşırı mastürbasyonda birçok sorun ortaya çıktığı gibi aşırı cinsellikte de aynı şekilde birçok sorun ortaya çıkar. en belirgin olanı hissizlik ve haz alamak. peşinden ereksiyon sertleşememe sorunları gelir. cinsel performans düşüklüğü ve isteksizlik oluşur. zorla seks yapamya ilişki yaşmaya çalışırsın olmaz. bu durum artarak gider, sonra psikolojik performans endişesi sendromuna dönüşür. kişi sık sık başarısız olduğu için gelecek ilişkilerde de başarısız olmaktan korkmaya ve olumsuz etkilenerek gerçekten her ilişkide başarısız olmaya başlar. genelde bu durum 30 lu yaşlara doğru uzanır. sonrasında yaş 40 a giderken birey artık cinsellikten kaçmaya başlar ilişki yaşamak istemez. uzun uzun anlatılan bu sürecin kısa özeti erkekliğin bittiğidir. erkeklik sınırsız değildir tükenir unutmamak lazım.

 3. 2

  ilişkiye uzun süre ara verin yoksa durum vahim görünüyor. bir süre sonra bir miktar düzelme olur, tabi eskisi gibi olmaz eksik kalır. ne kadar yupratır tüketirseniz o kadar eksiklik yaşarsınız.

 4. 3

  Gaylar teşkilatına hoş geldin diyelim ne diyelim artik işi bitirmişsin teskilat tukenmis geçmiş olsun

 5. 6

  Bence ilişkiye biraz ara verin her gün aynı yemek yersen sıkılırsın her gün seks sen hissetmesen de seni yorabilir. ilişki sayısınız biraz azaltın.

Bir cevap bırakın