biseksüel ilişki sonrası aktif olamıyorum penisim kalkmıyor

Soru

Merhaba, Biseksüel ilişki yaşayan biriyim. 10 gün kadar önce bi gay ilişkim oldu. Partnerime pasif oldum. Herşey normaldi. Fakat seks sonrası 10 gündür penisim ne sabah ereksiyonu oluyor nede gün içinde kalkıyor. İstiyorum ama yine kalkmıyor. Çıplaklık vs hiç etkilemiyor. Üç gün önce porno ile zorlayarak kaldırdım. Kafayı yiycem. Daha önce hiç böyle bişey yaşamadım. Napcam bilmiyorum. Sizce ne olabilir?

Cevaplar ( 9 )

 1. bazılarında pasiflik kalıcı olabiliyor, bilinç altında bu şekilde bir memnunuiyet gerçekleşirse birey aktif olmaktan çok pasif olmayı tercih etmeye başlıyor. zamanla zaten aktif olmaktan pek haz almadığı için bunu yapmak istemiyor pasif kalmayı tercih ediyor. sizde pasif olmaktan çok zevk alıyor olabilirsiniz.

  • Her ikisinden de zevk alıyorum aslında. Durumun bilmiyorum tamamen psikolojik olabileceğini düşünüyorum. Ama kendimi kötü hissediyorum yinede. Durum benim açımdan oldukça ciddi. Sizde kalkmaz mı bir daha. Valla korkuyorum

 2. zaten biseksüel ilişkinin eğilim kaymasına bağlı işlev bozukluklarına sebep olduğu biliniyor. böyle şeyler yaşamanız normal, yani yavaş yavaş pasifleşiyor, aktifliğinizi kaybediyorsunuz. tabağı tabak olarak kullanırsınız, yok ben süzgeç olarakta kullanacağım deyip bir delik delerseniz artık tabak olarak kullanmanız zorlaşır. bu sefer tabak olarak tam bir tabak, süzgeç olarakta yeterli olmaz birkaç delik daha delersiniz. en sonunda çok fazla delik olunca bir daha tabak olarak kullanamaz ancak süzgeç olmaktan başak bir işe yaramaz. bu espirili anlatımdan çıkaracağınız ders yavaş yavaş süzgeç oluyorsunuz, bir daha tabak olma imkanınınz yok 🙂 bu olay sadece sizinle ilgili değil bu eğilimdeki herkes için geçerlidir.

  • Haha peki tavsiyeniz nedir? Ne yapayım? Kafayı yiycem neredeyse. Aktif olmayı da pasif olmayıda seviyorum. Bi kaç kişiye sordum onlarda böyle şeyler hiç olmamış.

  • Eğilim kaymasına bağlı işlev bozukluğunu biraz daha açabilir misiniz? Psikologlar artık bu durumun normal olduğunu üçüncü cinsiyeti ve cinsiyetsizliği normal karşılıyor

  • çok mantıklı. bir defa kırıldımı fındık tadını sevdikçe yine ister ::))

 3. @erotic-girl de net olarak belirtmiş durumu. İlaveten bu durumu ilk defa yaşamışsanız psikolojinizi etkilemiş muhtemelen. Üstüne ereksiyon olamamayı kendinize sorun ettiğiniz için de kısır döngüye girip ereksiyon problemi yaşıyorsunuz. En iyisi bu işleri tamamen hayatınızdan çıkarın ve cinsel perhiz yapın. Cinsel perhiz ile ilgili internette birçok site var. Size yardımı olacağı kanaatindeyim.

 4. Biseksuelseniz niye p oluyosunuz biseksuelin ne demek oldunu bilin önce ona göre davransaydiniz isiniz zoe artik p hep olma ihtimaliniz var

Bir cevap bırakın