penisim boyum aşırı derecede kısa

Soru

Penis boyum çok kısa. İnikken 4 cm erekte olmuş halide 9 cm. 1.80 boyundayım ve aşırı bir kilomda yok. Benim penisim bile Benden 4 5 yaş küçüklerin penisi yanında oyuncak gibi kalıyor. Bu durum normalmi yada başka bir çözüm yolu varmı.

Cevaplar ( 14 )

 1. merhaba, bazı kişilerde genetik yada gelişimdeki yapısal sorunlar sebebi ile penis boylarında diğer insanlara göre farklılık gelişebilir. 9 cm ereksiyon halinde iken tam sınırda duruyor. lakin bazen erkeklerde gelişim geç olabilir, ilerleyen yaşta bir anda fazlaca uzama görülebilir. tabi belki biraz daha uzayıp böylede kalabilir kesin konuşmak mümkün değil. doktor kararı ile yapılan penis büyütme ameliyatı ile görünen organ boyu en az yüzde 20 oranında uzatılabiliyor. bu ameliyat çoğunlukla genel anestezi altında yapılmakta. ortalama 1.5 saatte tamamlanan operasyonda, penisin alt karın bölgesinde deri altında kalan kısmına müdahale edilir. kasık tüylerinde açılan kesiklerden girilerek, penisin %30 luk gömülü kısmı, burayı tutan bağların bir kısmı kesilip, organ biraz dışarı doğru uzatılıyor. yani bir yerden kesilip parça alınıp üzerine ek yapma durumu yoktur. lakin bu gibi ameliyat için doktorun onayı şart. belirli bir yaşı geçmiş olmak bünyenin gelişimi durmuş olması ve de penis boyunun ilişki için gerçekten yetersiz olması gibi ek şartlarda gerekir.

  • Zaten kısa olduğu ve çektiğim sıkıntılar olduğu için yazdım dostum yüzüme vurmana gerek yok. Sırf bu yüzden bile sevgilim bile benden ayrıldı.

  • Ne diyim kardes olani dedin ortalama 12 cm yani 9 olsa ortalama deriz

 2. doku mühendisliği ile ciddi oranda uzatılıyor en az 4-5 cm. ülkemizde yapan bir çok doktor var gayet başarılı diğer estetik cerrahlarla karıştırmamalı bu tip doktorlar çok meziyetli oluyor.

 3. Aynı problemleri bende yaşadım istersen sonuçlarını konuşabiliriz

 4. penis boyunu uzatma diye birşeyler var ama nasıl yapılıyor tam bilmiyorum, galiba erim beyin dediği gibi bağ dokularını kesip uzatma sağlıyorlar

 5. selamlar 18 yaşındayım 185 boyunda 102 kiloyum penis boyum 13-14 arası kalınlığı 4.5 cm. ereksiyon halinde değilken penisim kilomdan dolayı olduğunu düşünüyorum çok küçük. peki ya zayıflayınca penis boyunda ereksiyon halinde ve değilken ki büyüklüğü değişir mi acaba ?

  • penis boyu gayet normal ve ideal ölçülerde hiç dert sorun edecek bir durum yok. böyle bir soru sormanız bile gereksiz. yinede cevaplamak gerekirse kilodan dolayı bacak arasında kasıklarda yağlanma ve et dokusunda artış olacağı için penisin bir kısmı bu kitle içinde kalıp haliyle kısa görünebilir. kilo verince buradaki kitle azalınca penis daha çok ortaya çıakr biraz daha uzun görünür.

 6. 8 ila 18 cm arası normal, 9cm sınırın üstü hiçbir sorun yaşamadan her bayanı tatmin eder kısa gelirse penis kılıfı takar…

 7. Tedavileri var aslında belki olumlu sonuç alabirsin ama biraz pahalı şeyler 10 bini gözden çıkarman lazım

 8. çözüm blan arkadaşlar var ise benimde ereksiyon halinde 5, 2 cm ve yaş ilerledikçe dahada küçülecek diye düşünüyorum konuşabileceim bir arkadaş varsa yazabilirmi lütfen

Bir cevap bırakın