penisim boyum aşırı derecede kısa

Soru

Penis boyum çok kısa. İnikken 4 cm erekte olmuş halide 9 cm. 1.80 boyundayım ve aşırı bir kilomda yok. Benim penisim bile Benden 4 5 yaş küçüklerin penisi yanında oyuncak gibi kalıyor. Bu durum normalmi yada başka bir çözüm yolu varmı.

yanıtlandı
8 ay8 Cevap2090 defa okundu
 • 211

Cevaplar ( 8 )

 1. merhaba, bazı kişilerde genetik yada gelişimdeki yapısal sorunlar sebebi ile penis boylarında diğer insanlara göre farklılık gelişebilir. 9 cm ereksiyon halinde iken tam sınırda duruyor. lakin bazen erkeklerde gelişim geç olabilir, ilerleyen yaşta bir anda fazlaca uzama görülebilir. tabi belki biraz daha uzayıp böylede kalabilir kesin konuşmak mümkün değil. doktor kararı ile yapılan penis büyütme ameliyatı ile görünen organ boyu en az yüzde 20 oranında uzatılabiliyor. bu ameliyat çoğunlukla genel anestezi altında yapılmakta. ortalama 1.5 saatte tamamlanan operasyonda, penisin alt karın bölgesinde deri altında kalan kısmına müdahale edilir. kasık tüylerinde açılan kesiklerden girilerek, penisin %30 luk gömülü kısmı, burayı tutan bağların bir kısmı kesilip, organ biraz dışarı doğru uzatılıyor. yani bir yerden kesilip parça alınıp üzerine ek yapma durumu yoktur. lakin bu gibi ameliyat için doktorun onayı şart. belirli bir yaşı geçmiş olmak bünyenin gelişimi durmuş olması ve de penis boyunun ilişki için gerçekten yetersiz olması gibi ek şartlarda gerekir.

  • Zaten kısa olduğu ve çektiğim sıkıntılar olduğu için yazdım dostum yüzüme vurmana gerek yok. Sırf bu yüzden bile sevgilim bile benden ayrıldı.

  • Ne diyim kardes olani dedin ortalama 12 cm yani 9 olsa ortalama deriz

 2. doku mühendisliği ile ciddi oranda uzatılıyor en az 4-5 cm. ülkemizde yapan bir çok doktor var gayet başarılı diğer estetik cerrahlarla karıştırmamalı bu tip doktorlar çok meziyetli oluyor.

 3. Aynı problemleri bende yaşadım istersen sonuçlarını konuşabiliriz

  • İletişime geçebilir miyiz benim penisim de 11 cm 18 yaşındayım ortalamaya yaklaşmak istiyorum

 4. penis boyunu uzatma diye birşeyler var ama nasıl yapılıyor tam bilmiyorum, galiba erim beyin dediği gibi bağ dokularını kesip uzatma sağlıyorlar

Bir cevap bırakın