penis kalınlığı boyuna göre fazla büyük

Soru

slm ben 24 yaşındayım daha önce hiç ilişkim olmadı çünkü bundan çekiniyorum. penisim kısa ancak boyuna göre kalınlığı çok fazla. boyu belki 11-12 cm civarı ama kalınlığı 6,5 cm var. böyle olmasından çok uyanıyorum kamerada gösterince kızlar ay bu ne deyip korkuyorlar. sadece kısa olmasını geçtim aşırı kalın olması beni psikolojik olarak çok yıpratıyor. sanırım bir tür bozukluk bu, tedavi edilir mi, ameliyatla birşey yapılır mı, galiba penise ameliyat yapılamadığını okumuştum ama bilgim çokta yeterli değil. yapabileceğim bir şey var mı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 4

  kanka hiç bir sorunun yok gayet ideal bir penisin var keyfini çıkar erkek dediğin penisi ele avuca gelecek kendini belli edecek 🙂

 2. 3

  İyi ya iste daha ne güzel Kısa ama kalın açıp gider…

 3. 5

  ala ala bu nasıl bir penis ya, gözümde canlandıramadım. da penise ameliyat yapmıyorlar göbekte yağ falan olsa fazlalığı kesip alıyorlar inceltiyorlarda penisten kalın diye yontamıyorlar. bunu bu şekilde kabullenmen bunu içine sindirip böyle yoluna devam etmen lazım. kalkıyormu tamam kalın malın böyle sevende vardır elbet takma kafaya.

 4. 5

  senin elinde olmayan çare bulamayacağın şeyler için kendini boşluna yıpratma. penis bu neyse o. büyükse büyük, küçükse küçük, kalınsa kalın, inceyse ince kalır değişmez ekleme çıkarma birşey yapılmaz. işlevinde sorun yoksa fonsiyon olarak tamamsa hiç üzülme böyle kalın sevenlerde var.

 5. 3

  kalın yada büyük, tam tersi küçük yada ince seven bayanlarda var. herkes tek tip olsa hayat çok sıkıcı olurdu kesin. değişiklikler, farklılıklar bizi biz yapan şeylerdir. kendinizi yok yere demoralize etmeyin.

 6. 2

  selamlar, neredeyse herkesin ortak görüşü insan bünyesinin farklı olduğu ve bu farklılığa çok fazla anlam yüklememeniz gerektiğidir. buradan hareketle sizde bu tip değişikliklere çok fazla kafa yormayın, bunu değiştireceğim diye anlamsız çaba içine girmeyin. kendinizi bu şekilde kabul edin. sizi bu şekilde kabul eden beğenen birilerini bulmak için çaba göstermeniz daha faydalı bir eylem olacaktır.

 7. 1

  Kalınlığı boşver kanka :d böyle şeyler önemsiz. sen adam gibi adam olduktan sonra her türlü birini bulursun.

 8. 3

  Bende aynı dertten muzdarîbim benimde penisim 12cm uzunluğunda ve 10cm kalınlığında

 9. 5

  Aynı durum bende de var. 17.5cm çevresi saçma kalınlıkta. İlk başta problem olduğunu düşünüyordum sonra çok ekmeğini yedim :d Kafana takma oyüzden keyfini çıkar

  • 2

   çok güzel söyledin, kalın olsun gersin, benim çok hoşuma gidiyor, ne aldığımı anlıyorum…

Bir cevap bırakın