sanaldan tanıştığım kız ile ilk buluşma ve boy farkı takıntısı

Soru

Merhaba ben 21 yaşında bir gencim daha önce 1 kere sevgilim oldu ve 4 ay birliktelik yaşadık cinsel anlamada şükür bir sorunum yok gayet iyiyim 4 ayın sonunda sevgilimle bir konuda anlaşamadım ve ayrılmak istedim şimdi sanaldan yeni bir kızla tanıştım maalesef boyum kısa ama kendimi olduğum gibi seviyorum ve özgüvenli bir erkeğim kısa kesmek gerekirse sanaldan tanıştığım kız çok güzel ve gerçekten gün boyu onu hayal ediyorum ilk buluşma için akşam yemeğine davet ettim ve yakında date çıkacağız fakat nedense son zamanlarda kısa boylu olmamı çok kafaya takıyorum işin kötü tarafı kız benden uzun ve kısa boylu 1.60 boyunda olmam çok canımı sıkıyor ne yapmalıyım bilmiyorum buluşmayı bile iptal etmek geçiyor içimden o derce kötü bir durumdayım kız ile hiç boy muhabbeti yapmadım ilk buluşmada ne yapmalıyım büyük ihtimale boyum sorun edecek tavsiyeleriniz var mı teşekkürler ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    çokta önemli değil bu tür farklılıklar. kadınlar adam gibi adam akıllı elit erkek beğeniyor. özgüvenin olacak korkmayacaksın, hoş küçük espiriler yapmayı bileceksin, gizemli etkileyici olacaksın. kadının ilk izlenimi işte tam aradığım adam, bu adamdan onun gibi çocuklarım olmalı diye düşündürtmelisin. yoksa boymuş, posmuş, saçmış kelmiş, yakışıklıymış çirkinmiş hikaye. ben çok biliyorum yakışıklıliğin dibi adamlar off nasıl bir adam bu diye kızların kendisinin teklif ettiğini sonra adamın ezik olduğunu görünce kaçtıklarını. mesel boy pos yakışıklılık olsaydı, o zaman sokakta tipsiz kısa boylu adamların yanında seksi manken gibi kızların görünce ya bu adam bu tiple bu kızı nasıl tavlamış diye soran insanlar olmazdı. sen daha şimdiden tırsıyor bulanık ruh haline giriyorsan baştan o iş batar sana diyeyim. düşünce tarzını değiştirmen öz güvenini göstermen lazım.

  2. 2

    ilk izlenim önemli bunun için özgüvenli olman lazım. lafı evelyip gevelemeden rahat cool şekilde karşısında durman güzel bir gülümseme ile selamlaman tadında iltifatlarla devam etmen lazım. diyalog sırasında onu iyi anlaman ve kendini doğru anlatman lazım. onun her dediğin hıhı aynen bende dersen olmaz, senin kendi benliğini gösteren tercihlerin olmalı bunları net biçimde ifade edebilmelisin. onu tavlamaya ikna etmeye gitmiyorsun oraya, peşinden koşmuyorsun, sadece bir arkadaşınla laflamaya gitmisin kıvamında olmalı. onun cool duruşun karşısında tav olması lazım. gerisi zaten kendiliğinden gelir. sen boyum kısa, kaşım kara gibi düşüncelerle karşısında gidersen tıkanır kalırsın. hatta sana bir örnek vereyim yutupta mesut tv diye arat shorts videolarını izle işte o adam gibi olman lazım 🙂

Bir cevap bırakın