penisi yukarı doğru esnetince oluşan ağrı ve zorlanma

Soru

merhaba, penisim yukarıya göbek deliğime doğru eğilip esneyemiyor tam olarak. yapmaya çalıştığımda zorlanıyor ağrı da oluyor. penisin iç çamaşırındaki konumu, mast yöntemi vs gibi şeyler mi sebep oldu anlayamadım ? ilişkide penisin yukarı esnemesi gerektiği zaman vajinaya girişte sorun oluyor. bunun nedeni ne olabilir ve neler önerirsiniz?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  bir arkadaşım ameliyat olmuştu, penis bağ dokularında kist mi yapışma mı ne olmuş bunu amelitla kesip sorunu gidermişlerdi. ancak senden farklı olarak onda aşağı doğru eğince acıma ve çekiyormuş gibi oluyormuş. peniste her yöne olabilirmiş bu durum. başka bir ihtimal kaslar dokularda olası iltihap, eğer geçmişte zorladın hasara sebep olduysan bundan da olabilir. çok rahatsız edici bir durumsa doktora git araştırılsın.

  • 2

   genelde erkeklerin penisi yukarı doğru erekte oluyormuş zaten bu da sorun bana

 2. 1

  bak bende ereksiyon olunca aşağı doğru esnemiyor çok zor oluyor hatta bu yüzden iç çamaşırndaki konumundan dolayımı diye düşünüyorum hiç etrafımdaki insanlarada sormadım penisini hangi yöne ereksiyon oluyor diye bilgisi olan varsa bu durumla ilgili bilgilendirsn sendede bu sorun tam tersi yukarıya doğru oldukça zorlanıyor yani ağrıyor bence bi doktora gözük başka tavsiye verirsek bille doğru olmaz ve domtora gittiğn zamn hangi şekildeyken nerde ağrı oluyor onu dikkatli söyle inş sorunun çabuk düzelir

  • 2

   penisinin iç çamaşırındaki konumu nasıl peki özellikle yukarıya mı yatırırdın hep? mast. nasıl yapardın o da etkiliyor mu acaba? bi de erekte olunca tam göbek deliğine doğru mu kalkıyor?

Bir cevap bırakın