yaralanma sonucu kızlık zarı yırtılır mı

Soru

merhaba, ben çok küçük yaşlarda okuldan çıktım eve gidiyordum. çok çişim gelmişti ve ben de bir evin arkasında işemek için eteğimi indirdim. indirdiğim gibi çömelirken özel bölgemi bir taşa çarptım. koşarak eve gittim çok acı hissettim baya. sonra iç çamaşırımda kan gördüm. acaba yaralandım mi ? yoksa kızlığıma mi denk geldi ? ne oldu diye yıllardır psikolojimi bozdum lütfen yardım edin.

Cevaplar ( 4 )

  1. eğer taş girintili değilse ve vajinanıza girmemişse ki muhtemelen senaryo bu şekildeydi, çarpışma sırasında vajenin taş ile hafif sürtüşmesi sonucu sadece kızarıklık olması ihtimali göze çarpıyor. içeriye bir şey girmeden zarın yırtılmayacağını düşünüyorum. bazı zarlarda ise esneme olduğu için penis içeriye girsede yırtılma olmuyor. fakat bunu anlamanın basit bir yolu var, küçük bir ayna alıp bağdaş kurun. vajen dudaklarını açın ve içeriyi inceleyin, muhtemelen zarı görebilirsiniz. oradan yırtık mı yoksa değil mi görerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. ya da direkt jinekoloğa gözükebilirsiniz. sonuç? muhtemelen başka bir yerin kanaması yüzünden olmuştur. hani olur ya koşarız, yanlışlıkla takılıp düştüğünümüzde dizimiz veya bacağımız acır, kiya direkt kanar ya da sürtünmeden kaynaklı üstteki deri kalkar da biraz da yanma hissiyatı olur. sanırsam buna benzer bir şey olsa gerek.

  2. korkmanı gerektirecek bir durum yok. öyle taşa çarpmakla, kaza geçirmekle, bisikletten düşmekle, bacak arasına darbe almakla bozulmaz. yumurta değil bu, yumuşak doku, bir tek kızlık zarını bozacak olan şey vajina içine derin bir şekilde müdahale olması. sizde durum cinsel organı yüzelsel olarak yaralamışsınız bu sebeple kanma olmuş. kızlık zarına zarar gelmez kafanız rahat olsun bu korkuları aşın. tabi şuda var kızlar çokça yalan söylüyor, başkaları ile ilişki yaşayıp sonrasında üstte saydığım gibi bahaneler üretiyorlar ve karşısındakini inandırmaya çalışmaya, mağdur rolü yapmaya başlıyorlar. eğer öyle bir durum yoksa rahat olun.

  3. bu şekilde yırtılması imkansız. 1 parmak boyu vajina içine girmesi lazım ki ancak zarar verir, ki gençlik döneminde vajina o kadar açılmış olmayacağı için girmesi bozması imkansız. olacağı en kötü şey vajina yüzeyini kötü şekilde yaralamak kanatmak olur içine kızlık zarına zarar gelemez.

  4. geçmiş olsun gençliğin verdiği bilgisizlik ve yaşadığınız korku sizde travmaya dönmüş. bu sebeple sürekli aynı olayı ruhunuzda tekrarlıyor ve endişeye kapılıyorsunuz. tümü yersiz, emin olun birşey olmadığına. bu düşünceleri kenara bırakıp hayata ve mutluluğa odaklanın. ki endişe etmeniz gereken çok daha başka bir sürü konu var.

Bir cevap bırakın