penisim biraz sağa doğru yamuk ve düzeltemiyorum

Soru

benim penisim sağa doğru eğik ve düzeltemiyorum. ereksiyon halindeyken tersine çevirip 5-10dk bekleyince 1 saat düz kalıyor yine aynısı oluyor. bazen sıkı boxer giyerim lavaboya gittiğimde tersi yöne düzeltip geri koyuyorum ama faydası olmuyor. penisimi görünce kavisli inşat demirleri aklıma geliyor. bu yüzden biraz üzülüyorum. bu konuda bi fikri olan var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. bahsettiğiniz eğrilik eğer ergenlik çağından itibaren var olan bir şeyse fizyolojisi o şekildir. ama sonradan eğrilik olmuşsa fazla ve travmatik mastürbasyon nedeniyle olabilir. ikinci nedenden ötürü ise mastürbasyon yapmayın. bir ürologa görünün. peyronie rahatsızlığı olabilir. geciktirmeyin.

  2. birkaç kere duzeltmekle olmaz hemen geçmez. uzun süre penisin düzgün konumda durmasını sağlayan slip çamaşır kullanmalısın. en azsinda 5 yada 10 yıl öyle kısacık zamanda düzelmez aksine tedbir almazsan daha kötüye gider.

  3. penisini kırdıracaksın. sonra ürologa gidip alçıya aldıracaksın kaynaması için. benim bi arkadaşım da aynı sorundan muzdaripmiş. bu şekilde çözüm bulmuş ve işe yaramış. 🙂 tabi ben şaka yaptım ciddiye almayın, peniste kemik yok kırılıp yeniden kaynasın. ergenlik döneminde yanlış çamaşır kullanmaktan oluyor yıllarca hep yamuk dura dura eğri şekilde gelişmiş. şimdi ters yönde 10 yıl durması lazım ki biraz düzelsin oda tam düzelmez. çünkü ergenlik bitti gelişim bitti.

Bir cevap bırakın