pasif gaylar için ilişkide penisin kalkmasını engelleme

Soru

Pasif gayim ilişki sırasında penisim kalkıyor ben bundan rahatsız oluyorum kalkmamasi için ne yapmalıyım bilgi verir misiniz aktif te oluyorum ama ilişki sırasında kalkmasını istemiyorum, bunun için ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. illaki tahrik olunca sertleşme oluyor, en iyi yöntem baskılamak için penis kilidi kullanmak. pasif oluğunda penis kilidini takarsın kalkmaya çalışsada tam ereksiyon olmaz. diğer türlu kalmasın falan yapılacak birşey yok illaki kalkıyor. benimkisi tavsiye hem penis kilidi ile daha erotik fantastik görünüyor. bütçen varsa bi dene.

    • bencede penisin kalkmasını istemiyorsan penis kilidi kullanman gerekir penis kilidi ereksiyonu takıldığı süre kalmasını önler

  2. bence kilit en kullanışlısı, rahat oluyor takıyorsun ereksiyonu kısıtlıyor. isteyince çıkaıyorsun aksiyona devam. başka aklıma gelen bir şey daha var, geciktirici sprey olarak geçiyor ama lokal anestezik etki yapıyor. sprey şeklinde penise biraz fazlaca sıkıyorsun hissizleşiyor sonra sertleşme olmuyor. yani spreyi sıkınca kalkmıyor. tabi daha sonra aktif olmak istersende kalmkıyor etkisi geçsin diye birkaç saat geçmesi lazım. dediğim gibi gem zevkli olsun hem güzel görüntü olsun dersen kilit öneririm.

Bir cevap bırakın