penisim öne doğru eğik şekilde

Soru

Başlıkta söylediğim gibi penisim öne doğru muz gibi eğik kıvrımı var yani, sizce bu durum ilişkide problem çıkarır mı veya dezavantaj yapar mı? Ameliyatla düzeltmem gerekir mi ?

Cevaplar ( 6 )

  1. birçok erkekte bu sorun var, özellikle penisin aşağıya baktığı bacak arasına sarktığı, çok geniş çamaşır yada boxer kullanımından kaynaklanıyor. tabi hiç çamaşır giymeyenlerde de aynı sorun olabiliyor. çünkü penis ergenlik döneminde aşağı sarkmış yamuk şekilde gelişiyor. bildiğim ameliyat yapılmıyor öyle kalıyor.

  2. yanlış iç çamaşırı kullanmaktan aletin aşağı sarkmasından oluyor yamulma. eğer güzel olsun düz olsun istiyorsan takımları iyi kavrayıp rahat tutan, penisi gövdeye yapıştırıp başını yukarı doğru olmasını sağlayan çamaşırlar kullan. ameliyat olmuyor bildiğim, eğer gençsen peniste gelişim sürüyorsa bu saaten sonra değiştir dediğim gibi çamaşır kullan zaman içinde düzelir.

  3. penis eğriliği doğuştan veya sonradan olabilir cinsel ilişkide kişi sorun yaşayabilir fakat günümüz teknolojisi ile cerrahi müdahelelerle iyileşme sağlanmaktadır fakat diğer arkadaşların söylediği gibi iç çamaşırı seçimi ve pantolan seçiminize özen göstermelisiniz

  4. dert etmeyin azıcık muz olsun daha lezzetli olur ne olacak 🙂

  5. merhaba, erkek penis gelişiminde genellikle ergenlik döneminde kullanılan iç çamaşırları ve buna bağlı olarak günlük hayat içinde penisin duruş konumu önemli bir faktördür. geniş çamaşır kullanılması sonucu çamaşır penisi iyi kavrayıp muhafaza etmediği için penisin yönünde aşağı doğu sarkma olur. bu sebeple gelişim sürecinde penis bu şekilde eğimli yay gibi bir şekilde biçimlenir. boxer yada slip hangi tip kullanılırsa kullanılsın peni başı yukarı bakacak şekilde gövdeye yaslanmış pozisyonda durması çok daha doğru olacaktır. eğer gelişim süreci devam ediyorsa genç bir bireyseniz, doğru çamaşır kullanımı ile bu yamulma zaman içinde biraz daha düzelir. tabi hemen bir ay içinde olmasını beklemeyin, en az 2-5 yıl süre içinde azar azar şekil düzelecektir. ameliyata gerek yok. eğer aşırı ise bu yamulma ilişkiye girmeye engel oluyorsa o zaman ameliyat düşünülür.

Bir cevap bırakın