erkek arkadaşımı elle yada oral yoldan nasıl boşaltabilirim

Soru

merhaba, erkek arkadaşım beni memnun etmek için her turlu pozisyonu orali el hünerlerini bana sergiliyor. fakat ben onu ne oral olarak ne elle hiçbir şekilde boşaltamadım. onu nasıl tahrik ederim, nasıl baştan çıkartabilirim, oral şekilde boşaltırım yada olmadı ellerimle boşaltmak için taktik istiyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  bu nasıl bir erkekmiş, erkeler daha dokunmadan boşalıyorlar, sen onca uğraştın ama boşalmadı mı ? acaba bu soru troll olmasın ? iki eline avucuna bolca kayganlaştırıcı sık, sonra erkek arkadaşının penisini sıvala, hatta ahım şahım bir şey yapmana bile gerek yok sen aşağı yukarı oynarken birkaç dakikaya boşalır.

 2. 1

  bence erkek arkadaşın sıradan şeylerden zevk almıyor mastürbasyon yapmaktan haz kaybı oluşmuş. senin onu farklı şekilde uyarman lazım. en çok zevk alacağı teknik prostat masajı yaparken penisi ile oynaman. sevgilini sırt üstü yatırıp, bir elinle 2 parmağını anüse sokup, gel gel işareti yapar gibi prostatını uyar, diğer elinlede penisiyle oyna kendinden geçip titreye titreye boşalır. bu işi iyi yaparsan öyle bir zevk alır ki senin kölen olur.

 3. 3

  antidepresan kullanıyor olabilir. mastürbasyona alışmış sekste boşalamıyor olabilir. en kötü seni arzulamıyor da olabilir.

 4. 3

  sevgilinin bir sorunu var ki boşalamıyor, yoksa boşalmakta bir zorluk yok. eğer bir sorun varsa sen zorladıkça oda boşalmak için kendini daha çok sıkacak ve zorlayacaktır. en sonunda başarısız oldukça daha çok kendini yetersiz hissedecektir. öncelikle erkek arkadaşının ne sorunu var neden boşlamakta zorlanıyor bunu analiz etmek lazım, sorunun çözümünü araştırmak lazım. daha sonra zaten erkeği boşaltmak için bir kaç dakika oral yapman yeter hemen boşlacaktır. eğer geçmişinde çok mastürbasyon yaptıysa yada yalnış cinsel deneyimlerle kendine bilmeden zarar verdiyse haz kaybı oluşmuştur bu durumda boşlaması çok zor olur.

 5. 2

  odak sorunu olabilir mi stres ya da geçmişe dayalı bir kötü an

 6. 4

  elinle iyi sivazlaman gerekiyor. uzunsa iki el iyidir, ben iki el tercih ediyorum tabi kızın eli büyük olursa tek elle oluyor.

 7. 2

  öncelikle adama öyle bir bak ki onu bakışlarınla soy hatta boşalt. sonra yavaşça ve nazikçe elini onun önüne götür. tükürük veya kaydırıcı herhangi bir şey kullanarak ve bu esnada jest mimiklerle onu tahrik ederek doyuma ulaştır. yâni ellerin kibarca ama asla boş durmayacak 👅👄🤓 bunları ağzınla blowjob hareketleri ilave ederek de yapabilirsin. erkek hem handjob hem blowjob ile kendinden geçer. 😉😎🚭 emin ol ki saydığım adımları yaparsan zevk delisi olmayacak erkek yoktur 😎🤓🚭🚬

 8. 2

  oral yapmana bile gerek yok, eline kayganlaştırıcı dök ve penisi aşağı yukarı sıvazla biraz sonra titreye titreye boşalır. yok boşalmıyorsa onun işi birmiştir. buda demektir ki mast yapmaktan penis hissizleşmiş. daha da erkek olamaz zamanal işi iyice biter, o yüzden yavaş yavaş ayrılma aşamasına geç başkasını bul.

 9. 2

  önce karşılıklı olarak nelerden zevk aldığınızı söylemeniz gerekir. boşalmıyorsa zevk almıyordur. seni üzmemek için söylemiyor büyük ihtimal. açık açık sor nasıl tahrik olduğunu vs daha iyi tanımanı tavsiye edebilirim.

 10. 2

  kayganlaştırıcıyı döküp elinle çevire çevire aşağı yukarı yaparsan çok zevkli oluyor diğer elinle de testisleri avuçlarsan titreyerek boşalır, en son bende böyle olmuştu 😃 bu arada özelden mesaj atamıyorum sana, sen bana atabilir misin tanışma için

Bir cevap bırakın