kız arkadaşım ilişkiye girerken penisime ellemiyor tiksiniyor mu

Soru

mrb, kız arkadaşım ilişkiye gireceğimizde penisimi ellemiyor. çok ama çok nadir oluyor. oral ilişki zaten olmuyor bile, benden tiksindiğini bilmesem de garip hissediyorum ve bu sorun bana dert oluyor ne yapmalıyım. bu durum aynı zamanda beni strese sokuyor ?

Cevaplar ( 6 )

  1. bana cinsel uyumsuzluk gibi geldi, her insan bir değildir, kimi aşırı cinselliğe düşkün olur, kimi olsada olur olmasada olur, kimi için ise cinsellik önemsizdir ve zordan yapar. genelde zordan yapan kişilerde sizin dediğinize benzer durumlar olur, olsun bitsin kafasındadır, teması en az düzeyde tutar, ilişkiyi gerçekten isteyerek başlatmaz falan. birde sizin dediğiniz billinç altında tiksinme yada memnuniyetsizlik olabilir, net şekilde belli etmez ama geniş vadede siz bunu hissedersiniz.

  2. evet böyle bir şey var bazı kızlar cinselliği sevsede cinsel organlardan tiksiniyor. garip bir durum, hatta bırak penisi kendi vajinasına bile dokunmayan tiksinenler var.

  3. kadınların bazıları penise gırtlak yaparken kimisi oldu bittiye getiriyor ilişkiyi, bu yapı meselesi nasıl erkeğinde azgını varsa kadınında oluyor ama olmadı mı da elinede almıyor yapacak bişey yok

  4. bence çok zorluyor sun. nasıl ki erkeklerde azgınlık oluyorsa aynı durum kadınlarda da oluyor. bence ilişki sıklığını azalt. o yapmak istesin. göreceksin o zaman her şey çok daha farklı olacak.

  5. ya da konuşmayı denemelisiniz çünkü herkesin bir hayat geçmişi var ve neler yaşandığını ve bunların kişilerde nasıl izler bıraktığı bilemeyiz. konuşarak ya da psikolij bir tedavi ile halledilebilecek şeydir belki

  6. ona bunun nedenini sormalisin ve nedenini ogrenmelisin ona göre bir çözüm bulmalısın

Bir cevap bırakın