kızlar sevgilim soruyor klitoris boşalması ile vajinal boşalma farkı

Soru

merhaba arkadaşlar, bu gün sevgilimle seks yaptıktan sonra konuşuyorduk. bana, sen klitoris orgazmı yaşamayı seviyorsun bu şekilde almışmışsın dedi. elimle klitorisini okşamamı bekliyorsun orgazm olmak için diyor. bide vajinal orgazm var o nasıl olur ben bilmiyorum sen yaşadığın için hangisi daha zevkli farkı ne bunların dedi. gerçekten bende bilmiyorum, klitoris ile vajinal orgazm farklı şeyler mi, sonuçta orgazm dediğin tek tip bir doyum değil mi, farklı şekilleri mi var ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    boşverin siz o boşalması bu boşalması, asıl mesele sizin cinsellik hakkında daha bilginiz olamdan seks yapmaya çalışıyor olmanız. yarin öbür gün bir aptallık yapıp hamile kalmayacak mısınız ? bunun için ne düşünüyorsunuz ? olduktan sonra bela başınıza geldikten sonra mı düşünüceksiniz ? bu arada ikisinin hiç bir farkı yok, ikiside aynı şey, vajina tek alınan haz aynı yaşanan orgazm aynı. son zamanlarda bazılarının uydurduğu şeyler. yakında meme orgazmıda çıkar.

    • 4

      aşağı yukarı orgazm aynı, bazıları bunu çok farklı tarif ediyor. kimileri ise öyle bir anlatıyor ki sanki herkesten farklı başka üstün bir varlık gibi kendini tanıtıyor. esasında orgazm denilen durum klitoral olarak ritmik şekilde uyartılma sonucu ortaya çıkan durumdan ibaret. kimilerince bu durum farklı şekilde anlatılabilir.

Bir cevap bırakın