penis kilidi kullanıyorum anahtarını kaybettim nasıl açabilirim

Soru

selamlar, ben crossdresserim penis kafesi kullanıyorum ve ne yazık anahtarını kaybettim. haliyle asma kilidi ne yaptıysam açamadım. penis kilidi metal olanlardan olduğu için kırılmıyor. internetten asma kilit açmak için videolar izledim ama sağlam ve kaliteli bir asma kilitmiş, ne açılıyor ne tık yapıyor bana mısın demiyor, epey uğraştım asma kilit bir türlü açılmadı ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 19 )

 1. 3

  muhtemelen ucuz çin malı bir kilittir, hem asma kildi hemde penis kilidinin kendisini iki pense ile tutup bükerek kırabilirsin. diğer türlü kilidi açmak zor olabilir. mesela yine pense ile asma kilidin belinden kıstırarak sıkıca tutttur, sonra anahtar deliğine kalın güçlü bir torvanida sokup çeviremye zorla, çat diye zaten anahtar deliği kırılır içi dağılır kilit açılır. çünkü zayıf malzeme oluyorlar.

  • 4

   s ve g markası maalesef tık demiyor kaliteli markaymış cidden dediğiniz gibi tornavida soktum çevirdim bir milim oynadı durdu rahat 15 20 dakika uğraştım kastırdım gene açılmıyor

 2. 3

  penis kilitlerinin bazılarında biraz pay oluyor penis yumuşakken banyoda üzerine bolca şampuan yada saç keremi dök elinle kayganlaştır sonra parmak ucu ile yada bir kurşun kalemin sapı ile penisi geri gövdeye doğru ittir. penis gövde içine kaçınca epey boşluk oluşur, oradan da testis toplarını birer birer gövde içine ittirdinmi kilidi çıkarabilirsin. nasıl bir model kullanıyorsun resmi olsa görsem daha net yardımcı olabilirdim.

 3. 4

  en yakın sanayiye gidin ustalar seve seve para almadan yardımcı olacaklardır 🙂 başka bir ihtimal hastaneye gitmeniz olabilir. birde arkadaşların dediği şeyleri denediniz mi ?

  • 3

   evet denedim teşekkür ederim açtım ama çok uğraştırdı daha kalitesiz kilitler almam gerek sanırım 🙂

 4. 3

  aynı markanın aynı ürününü alıp gelen anahtarla açabilirsiniz. fakat en iyisi bir hastaneye gitmek. acile gidin söyleyin yani nolcak insanlık hali.

  • 2

   merhabalar problemi çözdüm tel kesme makası ile hastaneye gitmeden ama kaliteli bir asma kilitmiş 15 dakika uğraştım kırmak için çeliğini

 5. 2

  mrb arkadaşlar başka bir soru sormak istiyorum, mesela penis kafesinin anahtarını nereye koyabilirim belli bir süre zorla iffete girmek istiyorum. bildiğiniz gibi chastity kullanıyorum ama anahtarı bende olduğu için sürekli açıyorum en fazla bir kaç gün dayanabiliyorum anahtarı nereye koyabilirim belli bir süre orda kalacak ve her istediğimde erişemeyeceğim ?

  • 4

   kilidin anahtarını bir bayana yada ne bileyim bir erkek arkadaşına verebilirsin, bu anahtar sende dursun benim için saklarmısın dersin. hmm yada uzak bir yere götürüp bırakırsın, mesela uzak ilçede bir kafeye git orada kafede kuytu bir köşeye koy. böylece hemen istediğinde kudurduğunda alıp açamazsın.

  • 1

   en basit yöntem bir şişe almak ve yarısını su ile doldurup buzluğa at. buz tuttuktan sonra içine anahtarı at ve kalan kısmını yine su ile ve doldur buzluğa at. anahtar buzlukta durmuş olur ve açmak istediğin zaman tek yapman gereken şişeyi çıkar ve bekle. başka alternatif bir zarfın içine koyup ptt ye gidip cuma günü son dakika kendi evine kargolayabilirisin. son çare online yada lokal bir keyholder bulmak. online için yabancı siteler var. yalnız bu forum kurallarını bilmediğim için ismini paylaşamıyacağım

 6. 3

  izmirde @csf-lover vardı, eğer bir arkadaş yada sevgili falan arıyorsanız onunla tanışın. olursa anahtarıda ona verirsiniz. 🙂

  • 4

   ahaha çok komiksin, matrixteki anahtarcımııym ben 🙂 illa birine vermesi gerekmiyor.

 7. 4

  merhabalar daha önce bir soru sormuştum chastitymin anahtarını kaybettim nasıl açabilirim diye metal olanlardan kullanıyorum asma kilidi kırarken kafesi yamultmuşum halkası ile kafa arasındaki mesafe daralmış ve taktıktan yarım saat sonra toplarımda yanma hissi başlıyor bende sağlıksız olduğu için çıkarttım geri o kısmı nasıl düzgün bir hale getirebilirim fikri olan var mı ?

  • 2

   pense ile düzeltilir mi bilmem yada sert bir yüzeye koyup çekiçle yavaş yavaş vurarak olabilir ama çok fazla oynayınca dayanmaz komple kırılma riski var.

 8. 3

  merhaba, arkadaşlar. biz 34-28 yaşlarında evli çiftiz. eşim internette gördüm, fantezi olsun diye yapan çift çok varmış. cinsel hayatımıza renk katarız deyip penis kilidi almak istediğini söylüyordu. gerek yok diye geçiştiriyordum hep. bir gün aldığını ve bana takacağını söyledi gönlü olsun diye tamam dedim taktı. 1 gün kaldıktan sonra çıkar dedim biraz daha kalsın çok hoş dedi. 2 gün geçti çıkar dedim aşkım biraz daha kalsın deyip ısrar etti. 1 hafta 10 gün derken böyle 15 gün geçti. kilidi kaybettiğini söyledi, arıyorum derken 1 hafta daha böyle geçti. penis kilidini internetten almıştım dedi penis kilidi satan satan sex shoplara gidip soracağını söyledi, 1 hafta 10 gün daha geçti böyle. bulamadığını biraz daha araştıracağını söyledi. 2 ay oldu penisim kilitli, eşim bir kaç yere daha soracağım buluruz diyor, gerekiyorsa beraber gidip başka anahtarları deneriz diyor. eşim fantezi olsun diye mi uzattı bu kadar anlamadım sizce ne yapmalıyım ?

  • 2

   bence eşin kafes takılı kalsın diye kaybettiğini söylüyor kafesi bu kadar uzun süre çıkarmadan durmanız hijyenik değil eşinize söyleyin konuşun bence

 9. 2

  ilkdefa penis kafesi aldım kullacacam penis küçülür deniliyor budoğrumu

  • 2

   evet uzun süre takarsanız küçülmeye başlar çünkü kullanmadığınız için ve sürekli baskılandığı için küçülecektir

Bir cevap bırakın