evde mastürbasyon aleti yapmak ve kullanmak

Soru

slm arkadaşlar, ben 19 yaşındayım. arkadaşlarımın hep sevgilisi var benim yok haliyle elle mast yapmaya yöneliyorum. sitede okudum mast yapmak zararlı diye bırakmaya çalışıyorum olmuyor. elle kuru yapmaktansa mastürbatörle ıslak kaygan şekilde yapmak daha iyi diye duydum. bende böyle yapmaya karar verdim. interneti araştırdım evde mastürbasyon aleti nasıl yapılır diye. bir video gördüm, süngerin arasına bulaşık eldiveni sıkıştırıp üstüne çorap geçiriyor sonra eldivenin içine krem döküp penisle git gel yapıyor. bendeki malzemelerle bunu yaptım, kullandıktan sonra dağıtıp eldiveni falan yıkıyorum. yalnız buna çok fena alıştım şimdi elle yapınca zevk vermiyor, korkuyorum bana olumsuz etkisi olur mu diye ? bilgisi olan var mı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. elle kuru şekilde mast yapmaya göre tabiki daha iyidir ama neyle yaparsan yap bunu bağımlılık alışkanlık haline getirirsen gelecek cinsel hayatında büyük sorunlar yaşarsın. o zaman neyle yapayım nasıl rahatlarım azgınlığımı nasıl atarım diye düşünmemen gerekiyor, aksine daha en baştan şehvetini kontrol etmeyi öğrenmen kendiniz dizginlemeyi bilmen gerekiyor. öyle her azan kuduran ipini koparsa vay halimize. insan olarak bu yetiyi kazanman lazım. işin daha kötüsü evlensende kız arakdaşında da olsa günde 3 kere onunla seks yapsanda eğer ki şehvetini kontrol edemiyorsan dürtülerin sapkınlık boyutuna varmaya başlayacaktır. cinsellik hiç bir zaman tatmni olmayan bir dürtüdür. çok susarsın yada çok acıkırsın yiyip içinde doyarsın ohbe dersin, uykun gelir uyuyunca dıyar uyanırsın, zorla uyumaya çalışsan uyuyamazsın ama cinsellik böyle değil, sabahtan akşama tüm gün cinsellik yaşasan doymazsın hep biraz daha istersin. o sebeple şehvetini kontrol etmeyi öğren.

  2. iyide benim merak ettiğim konu ne diye bir tane kaliteli mastürbatör almıyorsun da eldivenle falan acayip işler yapıyorsun ?

  3. yani ne yapılacak edilecek ama illa mastürbasyon bırakımayacak. bir şeyler bulup illa mast yapılacak. iyice bir düşünseniz, mast yapamyı komple bırkasanız sizin için daha sağlıklı olmaz mı ?

  4. internette her yerde uygun fiyata satıyorlar, almayanı dövüyorlar 🙂 şaka tabi de sırf zevk için kullanacaksanız bu işinsonu kötü yere gider alışkanlık haline döner. sonra bir kızla cinsellik yaşamaya çalışınca kızıda mastürbatör gibi kurllanmaya çalışırsınız, tabi oda memnuniyetsiz kalırsa bu ilişkiden ilk fırsatta sizden ayrılacaktır. tabi sizde bu başarısızlığın ezikliği ile mastürbatöre devam ederken psikolojik olarak çöküşe geçersiniz.

Bir cevap bırakın