negatif chastity cage almak istiyorum ancak bulamıyorum

Soru

arkadaşlar merhaba, ben negatif chastity cage almak istiyorum ancak burada bulamıyorum bulamıyorum, bir de bulsan da aşırı pahalı oluyor. yurt dışından da getirmesi sorun gümrükte takılma falan başa bela. uygun fiyata özel tasarım yaptırıp falan kullanamaz miyiz arkadaşlar ? negatif penis kilidi yurtiçinde nerden nasıl elde edilir ? bu konuda bilgisi olanlardan öneri tavsiye almak istiyorum. tşkler.

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  arkadaşım merhaba, penis kilidi konusunda ben 3 yıldır epey chastity cage denemiş birisi sana güvendiğim benimde alış-veriş yaptığım yeri önermek istiyorum. yanlış anlaşılmasın, herhangi bir reklam gelir falan almıyorum, sadece vakti zamanında bende senin gibi böyle arayışta iken birisi bana önermişti, onun sayesinde bu firmayı bulmuştum. bu güne kadar firmadan aldığım ürünlerde kilitlerde hiç bir sorun yaşamadım, her zaman çokça yardımcı oldular. bu negatif chastity cage kilit sipariş sayfasından kendine tam uygun aradığın gibi bir kilit bulursun kesin. istersen bir bak.

  • 2

   bende aynısını önerebilirim, @sissy-m dediği kilit gayet iyi, takım halinde bir sürü başlığı var, ek olarak anal uyarıcı plug da var içinde, memnun kalırsınız firmada güvenilir. zaten yurt dışından getirtmek büyük problem, biz bir kere 3-4 adet farklı silikon penis halkası almıştık ucuz diye, toplasan 3. 79 dolar gibi bir fiyatı vardı, onu bile gümrükte açmışlardı. üstelik kutuyu üstten falçata ile kesmişler, o kadar sert bastırarak kesmişler ki penis halkasının birinin kutusunu ve içindeki halkasının bir kısmı kesilmişti, tabi kesildiği için o halka çabucak koptu. gerçi tryoldan birkaç kilit aldık hep kalitesizdi kulpları falan kolayca kırıldı. yani ucuz kalitesiz ürünlere bulaşmayın.

 2. 2

  negatif chastity cage kilit sipariş burdan alabilrisniz ben aldım kullanıyorum müthiş bir kilit satıcı firmada çok güvenilir ve tamamen negatif oluyorsunuz taktığınızda ben 3 aydır kullanıyorum

 3. 3

  daha önce 2 defa aliexten üzerinden metal kafes sipariş ettim. sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.

  • 2

   metallere hiç ısınamadım 3-5 tane metal kilit aldım görüntüsü hoşuma gitti diye kullanışlı olmadı. hep aldıklarımı tanıdığım arkadaşlara bedava verdim. kendime hafif plastik kilitler aldım. @sissy-m dediği yerden de 2 tane negatif kilit aldım, neredeyse sürekli o ikisi arasında değiştiriyorum. başka yerden de aldım plastik chastity ama bana kullanışlı gelmedi. yurt dışı ile uğraşmaya gelmiyor, burada bir sürü var. çinli adamlar kazanacağına %30 vergi vereceğine en güzeli burdan alsın bence.

 4. 2

  negatif kilit sahsen pek kullanisli degil galiba iclerinde uzun üretral kanal varsa belki

  • 3

   ben 3 aydır kullanıyorum mükemmel uyum sağladı idrar yaparken sıkıntı olur diye düşünüyorsunuz ama oturarak yapıldığında hiç bir sorun olmuyor

 5. 2

  merhaba, penis kafesi almayı düşünüyorum ama extra küçük bir kafes lazım nerden alabilirim ? elimde cb6000s var fakat kız arkadaşım extra küçük bi kafes almak istiyor. siteleri araştırdım bulamadım hızlı ve güvenilir bi yer var mıdır ? tavsiyelerinize açığım, teşekkürler.

Bir cevap bırakın