penis kilidi male chastity cage nerden alınır

Soru

sapıkça şeyler yazmayacaksanız size bilgi danışmak istiyorum. sevgilime takmak için chastity cage denilen penis kilitlerinden almak istiyorum. internette araştırıyordum bu siteyi buldum. sayfaları biraz okudum bilgi edindim tam olarak nasıl birşey istediğime karar verdim. öncelikle hafif yani plastik olsun, demir olanlar güzel görünüyor ama hem pahalı hem de galiba erkeği rahatsız ediyor. benim için plastik olmasının sakıncası yok. birde asma kilidi olsun. büyük değil küçük bir kilit olursa daha iyi. renk konusunda kararsızım baştan siyah olsun dedim ama sonuçta fantazi ürünü daha ön plana çıkan parlak kendini belli eden bir renk olsa iyi olacak sanki. kırmızı, turkuaz, pembe, mor gibi renkler olur. birde iş yerime isteyeceğim gizlice gönderen firmalar hangisi bilmiyorum, iyi paketlesinler faturası üstünde yazmasın güvenilir bir firma olsun. bu şekilde tavsiye verebileceğiniz bir yer var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  zaten birçok konuda ne istediğinize karar vermişsiniz bir tek almak sipariş vermek kalmış. birçok site var tanıdık bildik n1 hb ty gibi sitelere bakabilirsiniz. şahsen oralarda her ürüne ticari mal olarak bakıyorlar koyup poşete gönderiyorlar gizlilik mahremiyet pek yok. ürün geliyor faturasında kağıdında penis kilidi diye yazıyor. bu sebeple başka bir forumda tavsiye edilen bir siteden alış veriş yaptım memnun kaldım. devamında tekrar birkaç defa sipariş verdim yine çok iyi hizmet aldım. haliyle bende aylardır memnun kaldığım siteyi öneriyorum. gizli paketliyorlar içeriğini üstüne yazmıyorlar, firma adı çıkmıyor anlayacağınız kişilerin gizliliğine mahremiyetine önem veriyorlar. güvenilir uygun fiyatlı ürünleri var, bireysel görüşümdür bu güne kadar kendilerinden yana rahatsızlık hissetmedim. chastity penis kilidi sipariş için bu sayfadan bakabilirsiniz, kafanıza uyarsa sipariş geçersiniz.

 2. 2

  Bende almayı düşünüyorum ama anahtarını verecek birisi yok onun için saçma olacağını düşünüyorum

  • 2

   verecek kimse yoksa kilitleyip anahtarını camdan dışarı atın sonsuza dek kilitli kalsın 🔒 bu arada kilit soran bayan arkadaşa tavsiyem @sissy-m cevabındaki linkten gönül rahatlığı ile kilit alabilir. çünkü bende burdan 3-4 farklı model aldım kullanıyorum. gerçekten çok iyi. üstelik kullanması bile ayrı bir keyifli haz veriyor insana, eminim alacağınız kişide bunu kullanmaktan çok keyif alacaktır.

 3. 4

  geçen yıl seks shoptan bende bir tane almıştım benimki o ağır olanlardandı taktım nasıl oluyor diye meraktan penisim ilk günlerde fena halde ereksiyon olmak için çaba gösterdi ilk başta yadırgadım sonra hoşuma gitti penisi sıkıştırıyor güzel bir his oldu bende burda bende yeni gördüm daha hafif ve kullanışlı olduğunu okudum gelsin kullanacağım bakalım diğer kilitten bir farkı olacak mı

  • 4

   @burak-eren metal olanlar gerçekten ağır kullanımı zor oluyor mesela alışveriş merkezi, metro gibi yerlerde de metal olduğu için sorun oluyor fiyat açısından da biraz yüksek vb dezavantajları var

Bir cevap bırakın