evde penisin kalkmasını engellemek

Soru

kendimi durdurmak evde penisin kalkmasını engellemek istiyorum. diğer türlü rahat durmuyorum sürekli oynuyorum. kendimce çözüm buldum, penis inikken başını ve testisleri içeriye ittirip sonra koli bandı ile yapıştırıp sonra 2 tur sarıyorum sanki penis kilidi takmış gibi düz oluyor. 2-3 gün sonra bat atmaya başlayınca söküyorum. penis kilidi alacak cesaretim yok bende çareyi bu şekilde buldum. başka bildiğiniz yöntem var mı, sertleşmemesi dik durmaması için ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  bantlamak cildin haba almasını engeller, sonra cildin kararır. üstelik banttaki yapıştırıcı kanserojen olabilir, teninde terleme ve tuz ile bu maddeler çözünüp cildine geçer. bu tip yöntemler çok sağlıklı değil en iyisi bir tane penis kilidi al. utanmana çekinmene sıkılmana gerek yok, ver internetten bir sipariş gelsin. zaten kapalı gizli geliyor.

 2. 0

  bir yaşıma daha girdim.ilk defa böyle birşey görüyorum :t bana göre onunla çok oynama ve cinsel isteği arttırıcı şeyleri çok tüketme. mastürbasyonu azaltın ve bant mant yapıştırmayın.çünkü o daha lazım olacak :+) onun dışında penisiniz çok büyükse ameliyatla 1-2 santimetre kısaltılabilir. ama yine söylüyorum cinsel isteği azaltma adına böyle yabancı cisimler kullanmayın hatta az miktarda şap yiyin daha iyi! iyi günler. aşk, seks ve işk hayatınızda başarılar dilerim.

 3. 4

  ne istiyorsunuz şu penisten anlamıyorum, rahat bırakın dursun. hiç bi kadın görmüyorum yok bu vajinamı diktireceğim kapattıracğaım içine çimento döktürüp dolduracağım diyen. o halde siz ne diye bu kadar çok bu penisle uğraşıyorsunuz. büyüktü küçüktü inceydi kalındı uzundu kısaydı yamuktu eğriydi bunların derdi bitti şimdi kalmasın dik durmasın sert olmasın. yok şimdi kestirmeyi düşündünüz mü diye kötü bir espiri yapıcam ama o kadar çok aklı yarım varki ciddiye alıp kestirmeye niyetlenebilirler diye korkuyorum.

 4. 1

  şu yaptığınız hareket penis kilidi kullanmanızdan daha tuhaf emin olun😄 penis siz çok uyarana mağruz kalmadıkça sürekli kalkan bir organ değil. bırakın normali neyse o olsun. cinsel içeriklere kendinizi maruz bırakmayın. bir meşgaliyetiniz olsun. yani kısaca kafanızı başka yerlere verin. düzene oturur.

Bir cevap bırakın