pasif gay ereksiyon olma sorunu

Soru

aktif olmayan pasif kalmayı tercih eden gay bireyim. yıllardır tek partnerim var. benim penisim ereksiyonda 18 cm falan büyük yani, aktif sevgilimin 13-14 cm. şimdi ilişkide benim penisim kalkınca kocaman oluyor, bu sefer görünce sevgilim demoralize oluyor seninkisi büyük benimkisi küçük diyor. dikkati dağılıyor yapamıyor. performansı düşüyor. pasif olmama rağmen penisin kalkması neden oluyor, hiç aktif olmadım olmakta istemiyorum, kalkmasın engellemek için çözüm var mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    cinsel eğilim konusunda şöyle bir fark var, bazı kişiler tercih değil pasif olmak durumundadırlar çünkü penis kalkmıyor işlev görmüyordur. ancak senin olayın bir tercihten ibaret. istediğinde aktif olabiliyorken, sen pasif kalmayı tercih ediyorsun. tabi ilişkide uyarılınca zevk alınca penis kalkıyor hareketleniyor. öyle penisi kesip atma imkanın yok. tabi aktif sevgilinin durumunu da anlamak mümkün, çare olarak penisi gizlemek lazım. bunun için jockstrap tarzı kıyafet falan olabilir. bana sorarsan en iyi çözüm penis kilidi. öncelilkle erkeğe çok güzel yakışıyor, sonra psikolojik etkisi çok iyi, finalde penisi baskılarak kalkmasını engelliyor buda göz önüne çıkmasını engelliyor. bunun dışında kullanması keyifli. bu açıdan en güzeli chastity penis kilidi tavsiye ederim.

  2. 5

    bence de normal bir durum çünkü bu esnada prostat uyarımı ile zevk almak söz konusu, tercihen siz pasif desenizde gerçekte ap sayılırsınız, çünkü uyarılınca ereksiyon oluyorsunuz. eğer penis böyle kalkıp çok görünmesin istiyorsanız @sissy-m dediği gibi penis kilidi chastity kullanmanız en iyi çözüm olur. hem partnerinizde böyle kilitli görmekten hoşlanır egosu tavan yapar heyecanı performansı artar. işim ilginç yanı kilit varken siz daha çok zevk alırsınız, çünkü peniste sıkışma hissi oluyor, sanki anal yapıyormuş penis dar bir yere girmiş gibi hissediyorsunuz, buda kilit kullanan kişiye zevk veriyor.

  3. 5

    prostat uyarımı sonucu zevk almak ve bu hazla ereksiyon olmak normal. çoğu erkek buna benzer bir durum yaşar. penis öyle dikelip ortaya çıkmasın istiyorsanız en güzel yöntem bencede chastity cage peniskilidi kullanmak. hem erkekler seviyor kullanmayı.

Bir cevap bırakın