penisim küçülsün ve kalkmasın istiyorum

Soru

penisimden nefret ediyorum kalkmasın küçücük olsun istiyorum. acaba ne yapabilirim, minnak bişey olsun hiç kalkmasın. ufacık olsun sadece küçülmesi için ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  bu işin kolayı var bir penis kilidi al tak. böylece sizin junior uslanmış olur. özellikle minimal küçültücü kilitler var onlar sizin işinizi görecektir.

 2. 5

  aynen katılıyorum @love-burcu dediği gibi penis kilidi kullanman en iyi çözüm olur. hem ereksiyonu baskılar kalkmasını engeller hem de zamanla baskılandığı için küçülme olur. mesela bu sitede minconf chastity cage modeli ikili set olan var onu alırsan minimal olanı penisi içeri doğru baskılar üstelik kullanımı da rahat konforlu takıyorsun unutuyorsun. bir süre sonra zaten tamda senin istediğin sonuçları veriyor. bende aldım aynısından kullanıyorum ve memnunum, sana da tavsiye ederim.

  • 4

   hiç kalkmaz küçüçük olsun küçültücü olsaydı kestirmek bıraz daha iyi geliyor sıkıldım taşımaktan, hiç kalkmasın içine girsin çıkmasın istemiyorum bu bana ait değil sanki bazen amelyat sıkıntı olmasa yaptırırdım

 3. 5

  penis kilitleri benimde çok hoşuma gidiyor, üstelik penis kilidi takan erkelerde ayrı bir erotik geliyor. işin ilginç yanı erkeklere penis kilidi takmak çok ta yakışıyor. fantazilerde kullanmak zaten başlı başına ayrı bir keyifli oluyor. tabi bunlar kadınların görüş açısından, sanıyorum ki erkeklerde penis kildi takmaktan hoşlanıyorlar, ilişkide kullanmaktan ayrı bir zevk aıyorlar. sadece pasif bireyler değil, trans, crossdresser, sissy hatta aktif maço erkekler bile kullanmaktan keyif alıyorlar. sadece fantazi amaçlı kullanılabildiği gibi günlükte kullanabilirsiniz, hatta düzenli kullanımla penis şeklini biçmlendirme, ereksiyonu engelleme, hatta hiç küçülme bile olur. diğer alternatif ise ameliyat ile kestirmek ama bence bu gibi şeylere hiç gerek yok, kilit en iyisi. hem kadınsı pasifsen partnerin falan varsa cinsellik yaşıyorsanız, kilit kullanman onuda çok memnun eder. hatta seni öyle kilitli görünce daha çok azacaktır.

  • 4

   inanın bunu paylaşacak fantazi amacıyla da olsa bu deneyimi bi erkekle yapacak kadın sayısı oldukça az

 4. 6

  kestirme seçeneği bıraz sıkıntılı sorunlu olabilir. iç dünyanızı tercihlerinizi bilemem ama basit anlamda penis kilidi daha işlevli olabilir. birde tucking olayı var ama oda zahmetli. yine siz bilirsiniz seçim konusunda sonuçta beden sizin tercih sizin

 5. 4

  bende sevisirken partnerim azina alacagi zaman ufalsin kuculsun minicik olsun, agzinda buyusun yalarken ayaga kalksin istiyorum. zor.. sevisme baslayinca hazir asker. penisiniz ile tekrar bi gorusun. o sizin dalga. belki de anlasma yoluna gidebilirsiniz. biraz zaman verin.

Bir cevap bırakın