ereksiyonu tamamen bitirmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım

Soru

merhabalar, sexte pasif olan bir bireyim. artık ilişki sırasında ereksiyon olmak istemiyorum. kilit kullandım daha önceden ama istediğim gibi olmadı. ereksiyonu zamanla bitirmek istiyorum o şekilde ilişkiye girmek daha zevk veriyor. bunun yöntemi çaresi var mıdır? ya da başarıya ulaşan bu konuda? umarım bir fikir veren veya bu konuda başarıya ulaşan vardır ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  malesef dediğiniz şekilde olmuyor, cinsel işlevi yerinde sağlıklı erkek uyarılınca peniste istemsiz ereksiyon oluşuyor. ereksiyon hapla yada başak bir şey kullanmakla giderilemez. ancak işlev bozukluğu olmalı ki ereksiyon olmasın. geçmişte penisten zevk almaya alışmış birininde penisi yok sayıp ereksiyon olmadan kalması çok zor. mesela daha ergenlikten beri gay olmayı seçmiş, kızlara hiç ilgisi olmayan, penisi hiç kullanmamış bireyler cinsel uyarılma aşamasında hiç ereksiyon olmayabilirler. ereksiyon nasıl olur önce bunu açıklayalım, erkek cinsel olarak etkilendiğinde penisin kasları gevşer, penis damarlarından gelen kan akışının arttırılmasına izin verir. kan peniste cavernosa adı verilen iki kanalı doldurur. haliyle kanallar kanla dolduğunda penis sertleşir. valf görevi gören venöz kaslar yardımı ile kan çıkışı durdurulunca ereksiyon kalıcı olur. bu şekilde düz mantıkla buradaki çalışan sistemlerin bazılarında sorunlar olmalı ki ereksiyon olmasın. bu sistemler ya zamanla yaşlılığa bağlı yıpranma ile yada aşırı cinsel eylemler sonucu erkekliği çabuk tüketmekle yada seks esnasında oluşabilecek cinsel kazalarla bozulabilir. aşırı çok mast yaprsanız penisi mahvederseniz, ereksiyon işlevi yitirilir. geciktirici spreyleri aşırı sıkmak benzer etki gösterir. bazı sert fetish türleri, penise tekme, ezme çiğneme, çekme bağlama gibi eylemlerle peniste içerideki dokulara hasar verilirse yine işlev bozukluğu yani ereksiyon kaybı yaşanabilir.

 2. 3

  acikcasi bu durum biraz farkli ama genelde passiv partner olarak iliskiden önce prostatini uyarmayi deneyebilirsin mesela anal temizlik sonrasi rektum icine biraz sabun (lütfen dove) sokmayi dene böylece prostat ve rektumdan yüksek bir sekilde iceriden disariya bir peristaltik hareket olusucak sonrasinda parmaklarinla uyarmaya calis bundan sonra vücudun prostat üzerinden gelicek zevke odaklanicak penise degil.

 3. 5

  çokta sorun oluyorsa en kolayı gidin kestirin olsun bitsin. insanların ne dertleri var sizin sorununuz bu mu. boşverin insin kalksın kendi haline takılsın. ne olacak sizde..

 4. 3

  ilişki öncesi masturbasyon yapmayı denedinizmi ben bundan yaklaşık 6-7 sene önce ilk ilişkimde malum erken boşalma olmasın diye 2-3 saat öncesinde masturbasyon yapmştım sonrasında ise ilişki esnasında ciddi ereksiyon sorunu yaşamıştım belki yardımcısı olur

 5. 4

  bende istemiyordum sex esnasında onun için penis kilidi kullanmaya başladım ve şu andada negatife kadar düştüm kilitle varla yok arası oldu yumuşakken negatif kilitte ne kadar zevke gelirsen gel sertleşme olsa bile dışarı çıkması imkansız oluyor

  • 2

   hangi tür penis kilidi kullanıyorsunuz bende ilk defa kullanacam devamlı kullanacam önereceğiniz bir kilit var mı

 6. 5

  sağlıklı cinsel işlevleri yerinde olan bir erkeğin tamamen ereksiyonu bitirmesi çok mümkün değil. etkilendikçe uyarıldıkça ereksiyona geçmeniz olası. belki bolca geciktirici sprey ile hissizlik ve uyuşma sonrası ereksiyon kaybı olabilir, belki uzun süre negatif penis kilidi kullanımında zamanla adaptasyon yaşanıp ereksiyon azalabilir yada durabilir, lakin öyle isteyince bir anda olması zor. penis kırılması hasarı gibi bir kaza yaşanırsa yine ereksiyon olmama gibi durumlar olur. tabi böyle oluyor diye şimdi penisi kırmak ezmek gibi düşüncelerede girmeyin yani, riskli sonuçta.

Bir cevap bırakın