orgazm olduktan sonra tansiyonum düşüyor

Soru

merhaba siteniz çok güzel olmuş yeni keşfettim izninizle bende bir soru sormak istiyorum. evliyim 27 yaşındayım son 6 aydır giderek artanbir şekilde boşaldıktan orgazm olduktan sonra her yanımda bir karıncalanma gözümde biraz kararma ve halsizlik geliyor. elimi kaldıracak halim kalmıyor öyle 10-15 dk bekleyince kendime geliyorum. doktora gittik bir kere utana sıkıla tahliller yaptı birşey çıkmadı tansiyonunuz düşüyor olabilir dedi. şimdi düşünüyorum spor ve diyet yapıpıyorum acaba bu etkiler mi

Cevaplar ( 3 )

 1. 3

  Merhaba, seks büyük enerji gerektiriyor haliyle dediğiniz gibi spor da yorucu üstüne diyet yapınca bitkin,halsiz düşüyoruz.Bu sitenin bir üyesi olarak size önerim gün içerisinde enerjinizi arttıracak meyveler tüketin.

 2. 8

  merhaba, bu konuda net konuşmak zor. ancak her seferinde bu kadar çok tansiyonun düşmesi normal değil. bazen olur, ancak sık sık olması 15-20 dakika sürmesi biraz düşündürücü. tabi spor ve diyet yaptığınızı yazmışsınız bunun sonucunda bir miktar böyle durumlar yaşayabilirsiniz, ama tam olarak buna bağlımı bilmek zor. doktorun yaptığı testler neydi nelere baktı bilemiyoruz, lakin yine tekrar farklı bir doktora gidip bunu anlatın 6 aydır sürekli artan şekilde olduğunu belirtin. daha önce başka doktora gittiğinizi ancak bir şey çıkmadığını da ekleyin ki doktorda buna göre bilerek yeni daha detaylı testler yapsın. bazen gözden kaçan durumlar olabiliyor. belki bir şey yoktur bünyeniz zayıftır spor ve diyet yoruyordur, hatta varsa kullandığınız zayıflama ilacı yada sporcu destek ürünü gibi bir şeyler bunlardan da olabilir. yine sağlık önemli ihmal etmeyin.

 3. 2

  Bence stres ve yorgunluk hâliyle büyük enerji gerektiren seks sonrası ortaya böyle çıkıyor
  Dinlenin

Bir cevap bırakın