büyütücü hap kullandım penisimde anormal büyüme oldu

Soru

merhaba 20 yaşındayım. cok bilinen bir herbalistten cinsel organı büyüten bitkisel takviye ilacı aldım. haptı. ben uzaması için almıştım tam 3 hafta kullandım. ve şimdi çok pişmanım. penisim anormal derece kalınlaştı ve hacim olarak itici bi görünüme sahip oldu. ben 1-2cm uzasın diye aldım ancak talihsizlik kapımı çaldı. doktora gitmeye utanıyorum pantolon giyince cok belli oluyor resmen 2 katı kalınlaştı napıcam simdi ben

yanıtlandı
9 ay3 Cevap1724 defa okundu
  • 33

Cevaplar ( 3 )

  1. merhaba, bu tip hızlı şişiren ürünlerde herkeste olası faklı az yada çok yan etki görülmesi mümkün. bünyenize uyum göstermemiş olabilir. ancak çok dert edip endişelenmeyin. bir anda hızlı olan büyüme kalıcılığını koruyamaz ve yine yavaş yavaş eski boyutlarına yakın ölçülere düşer. yani eskiden 3 cm ise kullandıktan sonra 5e çıktıysa yine azalarak tekrar 3.2 cm civarlarına kadar çekilir. yine bir sorun olduğunu düşünüyorsanız doktora gitmenizde fayda var, sağlık önce gelir, size geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

  2. Hap satıcısı biri bence o kdar etki eden hap görmedik daha hurafe çoğu

  3. Satın alalım kanka o zman. Senden mi alacaz. Kaça alacağız fiyat kaç 😅

Bir cevap bırakın