kız arkadaşım bir kere orgazm olduktan sonra kendini bırakıyor

Soru

Birlikte olurken kız arkadaşım orgazm olduktan sonra salıyor kendini hadi artık sende boşal gibisinden hallere giriyor. Hani kadınlar arka arkaya bir çok kez orgazm olabiliyordu. Hatta orgazm olurken beni itip içinden çıkarıyor. Durumu düzeltmek için ne yapabilirim. Böyle olunca çünkü konsantrasyonum bozuluyor.

Cevaplar ( 2 )

  1. kadınlarda böyle şeyler çok oluyor. özellikle bazı kadınlar orgazm anında yoğun şekilde uyarılıyor haz alıyorlar kasları çok fazla kasılıyor bu sebeple o an erkeğin içeride olmasına dayanamıyorlar. istemsiz itme oluşuyor. zaten bu şekilde bir orgazm yaşayan kadın hiç bir zaman zincirleme orgazm olamaz çünkü o tüm orgazmlarıbiriktirip bir kerede yoğun olarak yaşıyormış gibi oluyor. zincirleme orgazm dediğiniz daha sığ bir rahatlama olur, dalga dalga azar azar vücuda yayılan haz sinyalleri ile olur, bu kişlerde hiç bir zaman yoğun çılgın bir cinsel doyum yaşamazlar. anlayacağın bu durum senin kız arkadaşının doğal vücut refleksleri gayet normal. bunun için yapılacak birşey yok, değiştiremye düzeltmeye çalışmanın bir anlamı yok değişmez. işte bu durumda sen kendini bu duruma adapte edeceksin, konsantrasyonu kaçırmamayı kendini telkin etmeyi bileceksin. şu olur yaş ilerledikçe seksten alınan uyarım haz ve zevk azalacak ve bu kadar çok tepki refleks yaşamamaya başlayacaktır. o zaman bu itme ve kasılma çok azalır hatta pek fazla görülmez olur.

  2. kadının orgazmı daha zor ve uzun olduğu için tekrar ilişkiye hazırlanması daha uzun sürebilir. o yüzden onu böyle kabul edin.

Bir cevap bırakın