oral yaparken spem yutmak

Soru

sevgilim oral seksten sonra ağzıma boşalmayı sonrada spermleri yutmamı istiyor, bi kere yaptım çok zevk aldığını çok etkilendiğini söyledi, tekrar tekrar yaptırmak istiyor. hadi benim için zor değil de oral yaparken spem yutmak zararlı olabilir mi bilmiyorum, bunu yapmanın bir sakıncası var mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  eğer bir enfeksiyon yoksa partnerde sperm yutmak biyolojik olarak sıkıntılı bir durum değil ve evet gerçekten erkeği daha şevklendirir boşalma anı ve sonrası oral

 2. 2

  defalarca yazıldı çizildi biraz okusanız sorunuza 10 larca cevap bulurdunuz. uzun lafın kısası penisten ağıza, dişlere, gırtlağa, yemek borusu ve mideye kadar birçok noktada enfeksiyonlar olur virüsler mikroplar buralara yerleşir bi daha kurtulmazsınız. tam tersi erkek için geçerli, dişinizde enfeksiyon vardır, genizde boğazda enfeksiyon vardır fark etmezsini ağızdan penis spem kanalına girer ordan testislere kadar gider bir sabah bakmışsınız testisler balon olmuş şişmiş morarmış yada fark etmezsiniz bir şey yok sanarsınız bir şey bulaşır sperm kanalına yerleşir adamın bi daha çocuğu olmaz sperm kalitesi düşer. daha korkuncu spermler zarar görür genetik dna zinciri bozulur, gebelik olur bir bakarsın çocuk engelli doğmuş. yeterince anlaşılır oldu mu ? bir hata uğruna o çocuğa ömür boyu baktıkça kahrolmayacak mısınız ?

 3. 3

  sizin için sorun değilse. fazla bir zararı olmaz. ama sağlıklı beslenme sperm tadi ve kokusunu olumlu etkiler. cok sigara icersede belli olur. sorun olmaya bilir ama uzman değilim elbette

 4. 5

  sevgilin fazla porno izliyor belli, orada gördüğü her sapıkça şeyi isteyecekse vay haline. sanıyorum bu ilişki çok sürmez, aranızda uyumsuzluk var, sen bu adama katlanamıyorsun.

Bir cevap bırakın