oral sekste yanlışlıkla sperm yutmak

Soru

kocama oral yapıyordum bir anda hiç söylemden ağzıma boşaldı bende yanlışlıkla spermlerin birazını yuttum midem bulandı lavaboya gidip çıkardım hala midem bulanıyor acaba sperm yutmaktan mi oluyor ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  O anlıktır kusarsin biter devamında mide bulantısı ya psikolojik yada başka bir şey vardır altında

 2. 4

  hayatım geçer, ilk olduğu için tiksindirici gelmiştir, bir müddet tadı ağzında kalabilir, bunu geçirmek için lezzeti yoğun bir şeyler yiyebilirsin. mesela ben tuzlu bizküvi kraker severim deneyebilirsin. endişe etmene gerek yok bir zararı olmaz, zamanla daha çok yutarsın alışırsın 🙂

 3. 6

  kazara sperm yuttunuz beklenmeyen durum olduğu için mideniz bulanmış olabilir

 4. 3

  benimde defalarca başımdan geçmiş olan bir olay yanlışlıkla sperm yutmak 4-5 kez olduktan sonra insan biraz daha alışıyor gibi oluyor:)

 5. 2

  itici mide bulandırıcı olması normal çünkü meni büyük oranda yağ içerir

 6. 2

  merhaba, oral seks herkes için fantastik görünse de uygulaması yapan için epey zordur. zamanla alışmak mümkün lakin ilk sefer yapanlar için çok itici mide bulandırıcı olabilir. muhtemelen sizde de tiksindirici bir durum olmuş bu sebeple hala aklınıza gelince rahatsız oluyorsunuz. mide bulantısı da istemediğiniz bir eylem sonucu yaptıklarınızdan pişmanlık duymanız sonucu vücudun doğal bir reaksiyonu olabilir. normal karşılamak gerekir bir süre sonra geçecektir.

 7. 2

  bir sorun olmaz. bir anda beklemediğiniz bir olay olduğu için mideniz bulanmış.

Bir cevap bırakın