oral yaparken ağza sıvı gelmesi hastalık kaptım

Soru

internetten 8 ay önce tanıştığım birisi vardı. sürekli görüşüyorduk çok ısrar etti arabada azıcık yap diye onun aklına uydum oral seks yaptım. tabi yaparken ağzıma sıvı geliyordu sürekli midem bulandı bıraktım. bir şey yok normal dedi, bende devam etmeyeceğim dedim. aradan 3-4 gün geçti midem iyice bulanmaya başladı devamında kusma ishal iyice kötü oldum doktora gittim hastalık kapmışsın dizanteri dedi. 7 kutu ilaç verdi antibiyotik falan 1 haftadır geçmiyor tekrar acile gittim 2 hafta sürer geçmesi dediler. bende oradaki bayan doktora söyledim oral yaptığımı muhtemelen kişi taşıyıcı olabilir ondan size bulaşmıştır dedi. resmen bağırsaklarım parçalandı kanlı ishal geliyor. çok şiddetli ağrılarım oluyor. bu hastalık kalıcımı tamamen geçer mi yoksa bende artık taşıyıcımı oldum ? kendimden nefret ediyorum böyle bir hata yaptığım için.

Cevaplar ( 8 )

  1. Öncelikle geçmiş olsun Doktor demiş diyeceğini burası da tıbbi uzmanlık forumu da değil Dizanteri de kronik yani kalıcı bir hastalık değildir kapmanda ki sebeb de tamamiyle oral değil pis bir insana oral yaptığın içindir Sağlıklı günler dilerim….

  2. bunları daha önce araştırmanız lazımdı. son pişmanlık fayda etmiyor. boşuna demiyorlar evlenin tek eşli olun, olmadık fantazilere girmeyin hastalık kaparsınız diye. artık kesin olarak bunlar aklınıza yerleşmiştir, bu korkuyla bir daha oral falan yapmazsınız 🙂

  3. ayyy çok geçmiş olsun yorum yapan arkadaşlara katılıyorum dikkatli olmak gerek…

  4. neler olmuş neler, soranlar vardı ne olur diye, işte okusunlar ne olurmuş, ne hastalık bulaşırmış. olmadık işlerle uğraşanlar sonucunu deneyimle öğreniyorlar. neyse geçmiş olsun gerçekten kötü bir durum.

  5. Bende eskorta gidicektim bu konudan sonra vazgectim. Simdi bide ben kaparım kadindan hic gerek yok

  6. ben bile okudukça burada yazılanları gördükçe birçok hatamı anlıyorum. sizde olup bittikten sonra keşke diyenlerdensiniz. öncesinde bilseydiniz de hataya düşmeseydiniz. oral seks yaparken her türlü hastalık kapanlar dolu. ağız içi enfeksiyonlar, diş sorunları, mide bağırsak sindirim sistemi sorunları derken bela bir değil 100lerce risk oluyor. yapmayın böyle fantazilerden kaçının pis birşey deseydik eminim ciddiye almaz dinlemezdiniz. şimdi yaşayıp öğrendiklerinizden sonra bir daha kesinlikle yapmazsınız. geçmiş olsun dileklerimle.

  7. anlamıyorum bu milleti, penis varken sıcacık vajina varken ağızla ne işiniz var, ağzınızla yemek yiyorsunuz…

  8. İğrenç. Elin kullanılmışıyla… Kendine saygı vermen dileğiyle. Umarım iyileşirsin ne diyeyim.

Bir cevap bırakın