öpüşme sonucu kalan dna dan iftira atılabilir mi

Soru

Selamlar, bir kız vardı ama (kapısı açık) daha önceden yani. onunla sadece öpüştüm. öpüşme esnasında DNA 6 ay kalıyormuş, aklımda soru kaldı. acaba bana iftira atabilir mi, beni bu kişi iğfal etti diye ? cevaplayanlara teşekkürler.

Cevaplar ( 4 )

  1. sanmıyorum, tamam belki dna 6 ay kalıyordur ama eski sevgiliniz ağzını 6 ay yıkamamış mi 🙂 bu zamana kadar bence dna’dan eser kalmamıştır. ki zaten böyle niyette birisi ise 6 ay beklemez kanıtlar tazeyken harekete geçerdi. yapmak istenince kötü niyetlisi rast gelince her türlü bela başınıza gelmesi muhtemel, dikkatli olmakta fayda var. her mendil sallayan kıza koşa koşa gitmeyin.

  2. çokta kafaya takmayın, bu kadar zaman sonra bu şekilde birşey olması çok mümkün değil. en azından gelecekteki ilişilerinizde tebirli olun ki başınıza olmadık işler gelmesin.

  3. Çok değişik bir soru yanıtlamak istedim. Konunun uzmanı değilim ve belki dna 6 ay kalıyordur ama böyle şeylerde(*yani tecavüz vakalarında vs.) ağızdan değil vajinadan sürüntü alınıyor diye biliyorum filmlerde vs oyle gormustum yani 😀 hem mavi-deniz dogru söylemiş ağızda kalsa bile hiç ağzını yıkamıyor mu illa büyük bir kısmı gidecektir. Bence bu bilgi ve düşündüklerin öpüstüğun kızın aklına gelmemiştir bile 😀

  4. Takma kafana bos ver hic bisey olmaz.sperm dna bile kalmaz o kadar surede agzinda

Bir cevap bırakın