ateşli bir cinsel ilişki için şehvetli ve tutkulu öpüşme mutlaka gerekli midir

Soru

28 yaşında bir bayanım seks konusunda aşırı istekliyim cinsellikten daha fazla tatmin olmak için şehvetli ve tutkulu öpüşme nasıl olmalıdır.

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  güzelim senin ateşin öpüşmeyle falan kolay kolay sönmez

 2. 2

  merhaba, cinsellik deyince herkesin anladığı şey çok başka olabilir. kimi insanlar itici yada tiksindirici olduğunu düşündükleri için öpüşmezler. cinselliği sadece sok çıkar gibi görürler, ancak bu tür yaşanan cinsellik ruhu tatmin etmediği gibi memnun edici olmaz sürekli cinsellik yaşasalar da bir eksiklik hissederler. öpüşmenin kesin belirli bir tarzı yok herkesin yorumu kendince farklı dolayısı ile uygulamada farklı olabiliyor. bu sebeple bunu çokta referans almayın. içinizden nasıl geliyorsa nasıl öpüşmek istiyorsanız ruh halinize göre takılın. şehvet ve tutku dediğiniz hisler kendisini sadece öpüşme ile belli etmez. dediğimiz gibi sınırlar çizen kurallar koyan, her şeyin adım adım uygulaması olan hareketlerden kaçının. düzenlilik cinselliğe göre değil, cinsellik anlık gelişen plansız spontane eylemleri ve ayrıca değişik yenilikleri sever. o sebeple kendiniz gibi olun canınız nasıl istiyorsa öyle özgür davranın. tabi bunu yanlış anlamayın, özgürlük diye abartı saçma yada hatalı işler yapmayın.

 3. 2

  sadece cinsellikte değil romantizm yaparken bile el ele baş başa öpüşmeyi seviyorum ama bizim adam öpüşmez hatta öpüşmeye çalıştınmı dudaklarını kaçırır

 4. 2

  kendi iç sesini dinlesen sana ne yapacağını söyler zaten. rahat ol, içinden geldiği gibi davran.

Bir cevap bırakın