erkeklerin en çok zevk aldığı noktalar nereleri

Soru

herkese selamlar, eşimle ilişkimiz biraz monoton gidiyor. her ikimizde sanki haz almıyor gibiyiz tabi o çok fazla çalışıyor tabi bende ev işleri ile meşgul oluyorum. söyle bir düşündüm yıllar geçmiş onun için hiç özel bir gece planlamamışım, üstelik sonradan fark ettim ki bir birimizin özel noktalarını çok fazla bilmiyoruz, yüzeysel seks yapıp bitiriyoruz. bu süreçte onun için özel bir gece planlayayım diyorum, kıyafet, makyaj, güzel kokulu mumlar, kaliteli bir masaj kremi hazırladım. ona mutlu sonla biten masaj yapayım diyorum. yalnız nereye dokunsam onu nasıl zevkten delirtecek şekilde uyarabilirim çok bilgi sahibi değilim. bilgili kişilerden biraz ipucu almak istiyorum nasıl bir masaj yapmalıyım, hangi noktalara temas etmeliyim ? yanıtlar için tşkler.

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  Kimse kabullenmek istemiyor ama testislerin alt tarafına yapılan oral

  • 4

   Aynen bende katılıyorum. Testislerin altı ve altındaki o düz çizgi boyunca makata kadar çok hayrı bir haz var orada.

 2. 2

  Ucunu baya ıslatarak emince adamı bayıltabilirsn dikkat etmen lazım

 3. 4

  yeterki kadın dokunsun adamların her yeri hassas nereye dokunsan geri dönüş alırsın 🙂 şaka bir yana erkeğin neyi var, her şey peniste bitiyor elini kremle handjob yaptınmı gayet hoşuna gider. çokta keşfetmeye çalışacak bir bilgi yok.

 4. 2

  güzel bir masajın yerini hiç birşey tutmaz, elinizle tüm vücudunu dolaşın dokunmadık yer bırkmayın tatlı tatlı hamur gibi yoğurun mıncıklayın. en sona doğru penise testislere testisler ile popo arasındaki çizgiye hatta anüse bile dokunup onu uyarın. yavaş tempoda elle oynaşırken onu izleyin mimiklerine tepkilerine odaklanın en haz aldığı yerlere daha çok dokunun bu şekilkde kıvam aldıktan sonra atlayın üstüne gerisi zaten sizin fantazinize kalmış verin coşkuyu.

 5. 2

  Kişiden kişiye göre değişmekle birlikte başlıca oral.. Olmakla birlikte kendimce yorumum tecrübeli kadınlar diyebilirim özellikle misyoner tabir edilen yatağa dayalı ilişkiler sıkıcı geliyor… Demek istediğim değişken pozisyon bilgisi, cinsel ilişki sırasında hareketli partner.. Ne yaptığını bilen öpüşme ve cinsel birleşim esnasında tek pozisyon ya dayalı kalmaması… Hoştur

 6. 3

  Karakteri nasil bilmiyorum ama kabul ettire bilirsen peg denetdir degisiklik olur sizin icin

 7. 2

  her erkekte farklıdır bence o standart bir yer olduğunu düşünmüyorum

Bir cevap bırakın