ön sevişme nasıl yapılır

Soru

farkındayım biraz paldır küldür seks yapıyoruz hemen ilişkiye geçiyoruz ve bu sebeple ilişki çabuk bitiyor doyurucu tatmin edici olmuyor, üstelik cinsel anlamda yozlaşmaya sebep olduğu için geleceğimizi de olumsuz etkiliyor. bu güne kadar hep aceleci davrandık, hemen arada derede kısa sürede bitirelim diye baktık. tüm bunların olumsuz etkilerini şimdi görmeye başlıyorum. artık daha düzenli sağlıklı bir cinsellik yaşama hedefindeyim. ön sevişme nasıl yapılır ? püf noktaları nelerdir, ne kadar süre devam ettirmek, bu süre içinde ne gibi eylemler yapmak gerek ? temiz doğru bilgilerle yeni bir başlangıç yapmak istiyorum. tşkler.

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    merhaba paldır kültür yaptığınız seks duygusallık olmadan sadece cinsel ihtiyacınız için yaptığınız eylem daha sakin bi ortamda aceleci olmadan arada ufak öpmeler, ince dokunuşlar ve iltifatlar eşliğinde ufak ufak dewam edin uzanın aşağı bölgeleri sevişme eşliğinde avuçlayın boyunlardan süzülerek göğüse oradan göbeğe ve akabinde cinsel bölgenin çevresinde uzun uzun dilinizle gezinin böylelikle son vuruşu dilediğiniz gibi yapın orasınıda anlatmim yani

  2. 3

    açıkçası seksin kesin bir kuralı yordamı kitabı yönergesi sırası yok nasıl yaparsan öyle olur. ön sevişme dediğin cinsel birleşmeye başlamadan önce çiftlerin biri birini gazlayıp şehveti yükseltmesidir. yani bir birinizi azdıracak oyunlar yapmak size iyi gelecektir. ne yapacağız diye sormayın orası size kalmış neyden zevk alıyor ortak olarak hangi hazları paylaşıyorsunuz ona siz karar verin. ister yalaşın, ister öpüşün, ister tırmalayın, ister kırbaçlayın dediğim gibi sizi zevk veren şeyleri harmanlayın. kadın geç adapte olur bu sebeple ön sevişmeyi en az 15 dk uygulayın.

Bir cevap bırakın