ön sevişmeyi hiç bilmiyorum saçma şeyler yapmaktan çekiniyorum

Soru

sevgilimle işleri biraz ilerlettik oda sadece ön sevişme yapar bırakırız diyor ama tam olarak ne yapmak lazım ben bilmediğim için biraz çekiniyorum. ön sevişmede ona ne yapmam lazım, mesela öpüşme ve oral yapmam yeterli mi ? daha başka neler olabilir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  ön seivşmeyi bilmek gerekmiyor, karmaşıkı bir denklem değil bu. olayların akışına kendinizi bırakıyorsunuz, gelişine birşeyler yaşıyorsunuz. cinsellik kurallara bağlı değil, haliyle ne yaprsan saçma olur ne yapmazsan olmaz böyle bir niteleme yok. kendini korkutma, ölçüyü kaçırmadan ağırdan alarak anı yaşa.

 2. 3

  Oral yapıp iki tarafta hazır olana kadar sevişmeniz yeterli Zamanla zaten öğrenirsin

 3. 2

  penisim yeterlimi, deneyimmi yeterlimi, sevgilimi memnun edermiyim, kızlar beni beğenirmi, performansım yetermi diye soran öz güvensiz erkekler varya, hani sekstede başarısız olanlar, iste buda onun bayan versiyonu, bu tip soru soran bayanlarda seksten korkan bayanlar. seksin cinselliğin kuralı tarifi yönergesi uygulama aşaması sırası yok. spontane gelişir, gelişine ilerler ve neticelenir. bazne oral yaparsın, bazen şaplak atarsın, bazen yüzüne oturursun, bazen kucağına, bezn öpersin bazen koklarsın yeri gelir yalarsın bir düzeni yok yani gelişine yaşarsın.

 4. 2

  kimse seks yapamadı diye rezil olmaz. öyle ki kadınlar hiç bir zaman olmaz çünkü çoğu zaman akışına göre hareket etmek kadınların en kolay tercih edecekleri yöntemdir. kaldı ki erken boşalan partnerini memnun edemeyen, iktidarsız erkekler bile rezil olmaktan çekinmiyor utanmıyorken.

 5. 1

  evlenmeden önce genç kız sadece ön sevişme terimini ve ön sevişmenin nasıl olması gerektiğini bilmeli. bana göre evliliği beklemeli ve ön sevişmeyi de eşinizle yaşamalısınız. ama bu bilgisiz olmanız gerektiği manasına gelmiyor. evlenmeden önce anatomik romantik şeyleri iyi öğrenin. dersinize iyi çalışıp imtihana öyle girin.

Bir cevap bırakın