kocama kızınca onu aldattım

Soru

kocamın çalıştığı iş yerinde bir bayan var onunla çok fazla yakınlık kuruyor sürekli bütün gün birlikte çalıştıkları yetmezmiş gibi iş dışında da onunla ilgileniyor. bayan araba alacakmış bizimkisi yardım ediyorum diye koşturuyor. sana ne karışma kendi işini halletsin dedim, beni dinlemiyor ona yardım edeceğim diye koşturuyor. çok kızdım sinirim tepeme çıktı, hafta sonu plan yapalım dışarı çıkalım biraz dedim, beni başından attı o kadına araba bakmaya gitti bende kafa dağıtmak için alm içindeki bi kafeye gittim, orada tesadüfe çok yakışıklı biri vardı, bi an kızgınlıkla hiç uzatmadan geçiyorum adamla cinsellik yaşadım. üstelik performansı çok iyiydi. kötü yanı şimdi kocama kızınca onu aldattım diye pişmanlık duyuyorum, diğer taraftan adam aklımdan çıkmıyor, numarasını yazıp vermişti onu bile atamadım. madem kocam ilgilenmiyor, ilgi dilenecek değilim kendi hayatıma bakarım diyorum, bir yandan böyle olmaz inatla intikamla bir şeyler çözülmez bu sen misin diye kendi kendime düşünüyorum. olmadık bir şey yaptım şimdi işin içinden çıkamıyorum. sizce ne yapmam gerekir ? benim gibi bir aptala ne tavsiye verebilirsiniz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  tavsiye vermem.. barajın kapaklarını açmışsınız.. bundan sonra buna karşı koymak zor.. kocanızın her yaptığı yanlışta kaçacak bir liman bulmuşsunuz.. bu limana gitmemek sadece sizin iradenizle alakalı bir durum.. numarayı silmeniz lazım ki o limana ulaşmak için olan tek yolu kapatmış olursunuz.. ( tek yol buysa tabi).. madem yapmak istmiyorsunuz işin başında bağlantıyı koparmanız lazım.. 2 defa olursa alışkanlık olur, bu defa hazırlıklı gitmiş olursunuz ve dönüşü olmaz..

 2. 5

  bizi aptal yerine koymaya çalışabilirsiniz ama gerçekte kendinizi kandıramazsınız. neyi niçin yaptığınız çok bariz belli. buna kılıf bulmaya çalışarak vicdanızı rahatlatmaya ve suçu da eşinize atmaya çalışmanız işe yaramaz… bir anlık kızgınlıkla adamla cinsellik yaşadım demişssiniz ya hani, o bahsettiğiniz kızgınlık asabiyet anlamına gelen kızgınlık değil belli ki… çiftleşme dönemine girip kızgınlaşan ve hiçbir şeyi umursamadan her önüne gelenle çiftleşme derdine düşen canlılardan bir farkı olmalı insanın!

 3. 2

  anlasilan iki tarafta birbirini aldamis gorunuyor siz yasadiginizdan cok etkilenmissiniz bunun devami gelir o kisi ile dusunuyorum

 4. 1

  umarım o adam en yakın zamanda bir şekilde senden kurtulur. aile ve koca sizin gibilere çok. siz ait olduğunuz yerde olmalısınız, buda bir aile ortamı ve koca değil. yazık sizin gibilere.

Bir cevap bırakın