sarılırken kendine bastıran erkek niyeti ne olabilir

Soru

herkese merhaba ben sevgilimle yeni tanıştım daha 3 ayımız oldu. buluştuğumuzda bana sürekli sarılıyor. böyle yapma desem de kızsam da yine kıyamıyorum, beni yanlış anlıyorsun ben sadece seni çok özlüyorum, parfümünden aldım yastığa sıkıp uyurken bile ona sarılıp uyuyorum diyor. gecen sana sarılmak bana güç veriyor beni mutlu ediyor bu kadarcık şeyi de çok görme dedi. ama sarılırken de çok sıkı sarılıyor bazen penisini değdirdiğini düşünüyorum, ne yapıyorsun diye kızdım cebimde telefon vardı dedi. acaba niyeti sapıkça mı ? böyle sarılması normal mi ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 11

  bence normal yaa sevgilinin kıymetini bil keşke benimde senin sevgilin gibi sevgilim olsa popomu kendisine çekip sarılsa.

 2. 7

  Siz ona ”penisini mi sürtün?” demeden, sadece ”ne yapıyorsun” deyip kızdıysanız ve o size ”cebimde telefonum vardı” dediyse bence neye kızdığınızı anlamış ve o şekilde savunmaya geçmiştir ve bu durumda da o değen şey telefon değildir. Sizin izniniz olmadan size sürtünüyorsa bu da normal değildir.

  • 3

   Kesinlikle katılıyorum. Sizin de hoşunuza gitse problem degil ancak şuan anormal bir durum var ve niyet olarakta aklı başka şeylerde diye düşunüyorum. Ileriki zamanlarda daha farklı şeylerle dener sizi.

 3. 8

  ne diyim adam sana ya kerkiniyor yada seni aşırı takıntı haline getirmiş. bence varsında birinci ihtimal olsun sıkıntı değil, yoksa ikinci ihtimal ise böyle takıntılı tipleri tv de haberlerde görüyoruz demek istemiyorum kötü şeyler çıkıyor hep aman öyle olmasın. tabi sen istemedende sürekli böyle sürtünme falan oluyorsa oda biraz sapıklığa girer. söyleyince uyarınca rahatsız olduğunu belirtince bu hareketlerine dikkat etmesi lazım.

 4. 11

  böyle yapışkan yılışık hadsiz erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. hem karşısındakilerine saygısı yok hemde yüzsüzce davranıp istediği gibi ilişkiye yön verebileceklerini sanıyorlar. başka kimsenin sevgilisi yokmu, ondan başka kimse özlemiyormu, hadi ordan sapık sürtünüyor birde yalanlarla örtbas ediyor. ben olsam çoktan tokatlayıp yol vermiştim. bence sende bir düşün bunun.

 5. 2

  Sapıkça bir şey oldugunu düşünmüyorum bir insanı gerçekten seviyorsam kesinlikle ona sıkıca sarılırım ve aklımdan böyle bir düşünce geçmez

 6. 3

  Üye ismin bile “uzakdur” yani sevgilin sana normal sarılıyor olabilir. Belki de sen yanlış anlıyorsundur veya ufaktan kerkiniyordur. Bunda anormal bir durum yok. Adam napsın kapıya dağa taşa mı kerkinsin

 7. 0

  eğer evlenmeden önce böyle şeyler istemiyorsan baştan bu istikâmette gideceksin. yâni sevgilin olmayacak ya da sevgilin olacak kişiyle kısa bir müddet sonra evlilik düşüneceksin. ve ona tâbiri câizse el ele tutuşmak bile yasak diyeceksin. maatteessüf kızlar daha saf. erkeklerin aklının sekse çalıştığını bazıları çok geç fark ediyor. zâten sevgiliyken kızı kullanmaya çalışan kişi maksadına kavuştuktan sonra o kızı terkedecektir.

Bir cevap bırakın